STATUS QUO

На Львівській залізниці загинув 20-річний працівник

На залізничній станції Добротвір Львівської області під колеса поїзда потрапив вантажник станції 1999 року народження. Він загинув на місці події. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Трагедія сталася 14 жовтня, близько 17:00, на залізничній станції Добротвір Кам`янка-Бузького району (перегін "Сапіжанка - Добротвір").

Вантажник станції, мешканець с. Завішень Сокальського району 1999 року народження, під час руху вантажного потяга сполучення "Дубляни - Добротвір", не втримавшись на сходах потяга, впав на залізничне полотно під колеса поїзда. Внаслідок отриманих травм потерпілий загинув на місці події.

Обставини події встановлюються.


На железнодорожной станции Добротвор Львовской области под колеса поезда попал грузчик станции 1999 года рождения. Он погиб на месте происшествия. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской ОГА.

Трагедия произошла 14 октября, около 17:00, на железнодорожной станции Добротвор Каменка-Бугского района (перегон "Сапежанка – Добротвор").

Грузчик станции, житель с. Завешены Сокальского района 1999 года рождения, во время движения грузового поезда сообщением "Дубляны – Добротвор", не удержавшись на лестнице поезда, упал на железнодорожное полотно под колеса поезда. В результате полученных травм пострадавший погиб на месте происшествия.

Обстоятельства происшествия устанавливаются.