STATUS QUO

На львівському вокзалі відкрили залу для військовослужбовців

Укрзалізниця відкрила зали для військовослужбовців на залізничних вокзалах Львова та Одеси. Про це повідомляє офіційний сайт Укрзалізниці.

Укрзалізниця відкрила зали очікування для військовослужбовців (учасників ООС) ще на двох залізничних вокзалах – у Львові та Одесі. Незабаром аналогічні зали запрацюють у Дніпрі, Харкові та Миколаєві.

Переоблаштування залів виконано власними силами Укрзалізниці. Вони обладнані кімнатою для прийому їжі, санвузлами, душем тощо. Для комфорту відвідувачів тут є місця для сидіння, телевізори, холодильники, розетки для зарядки мобільних пристроїв, доступ до інтернету. Крім того, військові можуть скористатися пральною машиною, прасувальною дошкою з праскою, сушаркою для білизни, кавоваркою та чайником.

Нагадаємо, що перший зал очікування для військовослужбовців було відкрито 1 жовтня 2019 року на Центральному залізничному вокзалі у Києві. Ним вже скористалося більше 500 захисників України. 

Усі зали призначені для короткочасного перебування військовослужбовців (учасників ООС) за наявності посвідчення, яке засвідчує особу, та проїзного документу на поїзд (крім приміського сполучення).


Укрзализныця открыла залы для военнослужащих на железнодорожных вокзалах Львова и Одессы. Об этом сообщает официальный сайт Укрзализницы.

Укрзализныця открыла залы ожидания для военнослужащих (участников ООС) еще на двух железнодорожных вокзалах - во Львове и Одессе. Вскоре аналогичные залы заработают в Днепре, Харькове и Николаеве.

Переоборудования залов выполнено собственными силами Укрзализныци. Они оборудованы комнатой для приема пищи, санузлами, душем и тому подобное. Для комфорта посетителей здесь есть места для сидения, телевизоры, холодильники, розетки для зарядки мобильных устройств, доступ к интернету. Кроме того, военные могут воспользоваться стиральной машиной, гладильной доской с утюгом, сушилкой для белья, кофеваркой и чайником.

Напомним, что первый зал ожидания для военнослужащих был открыто 1 октября 2019 на Центральном железнодорожном вокзале в Киеве. Им уже воспользовалось более 500 защитников Украины.

Все залы предназначены для кратковременного пребывания военнослужащих (участников ООС) при наличии удостоверения, удостоверяющего личность, и проездного документа на поезд (кроме пригородного сообщения).