STATUS QUO

Ореховый Гай, плавучая сцена

У парку Львова відбудеться концерт на плаваючій сцені

У парку "Горіховий гай" відбудеться відкритий кубок Львова зі спортивного туризму, після якого виступить гурт "Ot Vinta". Про це повідомляє ZAXID.NET.  

У суботу, 15 вересня, у парку "Горіховий гай", що розташований між вулицями Володимира Великого та Княгині Ольги у Франківському районі, відбудеться відкритий кубок Львова зі спортивного туризму "Манівці". Після змагань виступить рівненський гурт "Ot Vinta". Музиканти зіграють на унікальній плавучій сцені, яка буде розташована на ставку в парку.

"Запрошуємо на захід усіх, хто любить активний відпочинок, спорт і музику. Плаваючу сцену зробили власними силами. Сподіваємося, що проведення таких незвичних концертів стане доброю традицією, яку плануємо надалі втілювати біля озера на Погулянці".

Організатор Тарас Білошицький

Початок змагань о 10:00. Концерт розпочнеться о 17:00. Вхід на подію вільний.


В парке "Ореховая роща" состоится открытый кубок Львова по спортивному туризму, после которого выступит группа "Ot Vinta". Об этом сообщает ZAXID.NET. 

В субботу, 15 сентября, в парке "Ореховая роща", расположенном между улицами Владимира Великого и Княгини Ольги во Франковском районе, состоится открытый кубок Львова по спортивному туризму "Манивцы". После соревнований выступит ровенская группа "Ot Vinta". Музыканты сыграют на уникальной плавучей сцене, которая будет расположена на пруду в парке.

"Приглашаем на мероприятие всех, кто любит активный отдых, спорт и музыку. Плавающую сцену сделали собственными силами. Надеемся, что проведение таких необычных концертов станет доброй традицией, которую планируем в дальнейшем воплощать у озера на Погулянке".

Организатор Тарас Билошицкий

Начало соревнований в 10:00. Концерт начнется в 17:00. Вход на мероприятие свободный.

Автор: Тетяна Костенко