STATUS QUO

Король Данила, фильм, съемки

У Львові знімають історичний боєвик

У Львові зніматимуть історичний боєвик "Король Данила" про засновника міста Лева. Для зйомок фільму збудують середньовічне містечко. Про це повідомляє ZAHID.NET 

Наблизити історичну постать короля Данила до сучасного глядача взявся львівський режисер Тарас Химич. Своє кіно називає першим українським історичним бойовиком.

XIII століття, могутній спадкоємець Київської Русі ‒ Галицько-Волинське князівство стає щитом Європи від Золотої Орди, за це князь Данило Романович від Папи Римського отримує титул короля. Про цю постать львівський режисер Тарас Химич почав знімати кіно.

"Моя ідея як режисера була відкрити Данила короля, хто він як людина, який його характер, яку роль і значення він мав для нас", ‒ розповів Тарас Химич.

Роль Данила зіграє терпонолянин Олександр Алексєєв. У масових бойових сценах зніматимуться спортсмени і каскадери. Фільм зніматимуть у кількох локаціях у Львові, Києві, Чернігові, Галичі та у П'ятничанах на Львівщині. А ще знімальна група збудує ціле містечко XIII століття із центральноєвропейською архітектурою, бо такими на той час були володіння Данила.


Во Львове будут снимать исторический боевик "Король Даниила" об основателе города Льва. Для съемок фильма построят средневековый городок. Об этом сообщает ZAHID.NET 

Приблизить историческую фигуру короля Даниила к современному зрителю взялся львовский режиссер Тарас Химич. Свое кино называет первым украинским историческим боевиком.

XIII век, мощный наследник Киевской Руси - Галицко-Волынское княжество становится щитом Европы от Золотой Орды, за это князь Даниил Романович от Папы Римского получает титул короля. Об этой фигуре львовский режиссер Тарас Химич начал снимать кино.

"Моя идея как режиссера была открыть Даниила короля, кто он как человек, каков его характер, какую роль и значение он имел для нас", - рассказал Тарас Химич.

Роль Даниила сыграет терпонолянин Александр Алексеев. В массовых боевых сценах сниматься спортсмены и каскадеры. Фильм будут снимать в нескольких локациях во Львове, Киеве, Чернигове, Галиче и в Пятничанах на Львовщине. А еще съемочная группа построит целый городок XIII века с центрально архитектурой, потому что такими в то время были владения Даниила.

Автор: Тетяна Костенко