STATUS QUO

рэкетиры, задержаны, Турковский район, кафе

На Львівщині затримані рекетири

На Львівщині затримано жителів Закарпатської та Дніпропетровської областей за підозрою у вимаганні грошей із погрозами вбивством та знищенням майна. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Працівники Турківського відділення поліції Самбірського відділу поліції ГУ НП у Львівській області за фактом вимагання групою осіб коштів у місцевого власника одного із кафе затримано раніше судимого мешканця Дніпропетровської області та його спільника мешканця Закарпатської області.

Нагадаємо, що на початку липня 2017 року згадані особи із використанням зброї, погрозами вбивством та підпалом приміщення, вимагали кошти у власника кафе, що в Турківському районі Львівської області.

Наразі останнім повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 189 КК України (вимагання) та судом їм обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави. Їм загрожує покарання до 7 років позбавлення волі.


На Львовщине задержаны жители Закарпатской и Днепропетровской областей по подозрению в вымогательстве денег с угрозами убийством и уничтожением имущества. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Работники Турковского отделения полиции Самборского отдела полиции ГУ НП в Львовской области по факту вымогательства группой лиц средств у местного владельца одного из кафе задержан ранее судимый житель Днепропетровской области и его сообщник -  житель Закарпатской области.

Напомним, что в начале июля 2017 года упомянутые лица с использованием оружия, угрозами убийством и поджогом помещения, требовали средства у владельца кафе в Турковском районе.

Последним сообщено о подозрении по ч. 2 ст. 189 УК Украины (вымогательство), и суд избрал им меру пресечения в виде содержания под стражей без альтернативы внесения залога. Им грозит наказание до 7 лет лишения свободы.

Автор: Тетяна Костенко