STATUS QUO

У Львові облаштують велосипедні доріжки на 4 магістралях

Цього року у Львові облаштують велосипедні доріжки на 4 магістралях — вул. Сихівській, Любінській, Кн. Ольги та пр. Чорновола. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У 2019 році велопростір Львова збільшиться: у місті планують облаштувати чотири великі велосипедні доріжки. У бюджеті розвитку передбачено 6 млн грн на будівництво велосипедної доріжки на вул. Княгині Ольги — вул. Академіка А. Сахарова та близько 5 млн гривень на будівництво велосипедної доріжки на просп. В. Чорновола (від вул. В. Липинського до вул. Варшавської) — вул. Варшавській (від просп. В. Чорновола до вул. Замарстинівської) — вул. Замарстинівській (від вул. Варшавської до вул. І. Мазепи). Також районні адміністрації виконують роботи на вул. Сихівській та вул. Любінській.

"Торік вже тривали роботи з облаштування велосипедної доріжки на вул. Княгині Ольги та Сахарова. Цього року ми їх продовжуємо. Протяжність цієї велодоріжки в обидва боки становить близько 1,5 км. На цей рік на роботи передбачено 6 млн грн. Також заплановано виконати будівництво велосипедної доріжки на пр. Чорновола", — розповіла Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

"На вул. Кн. Ольги тривають роботи. Проект коригувався, він зараз в експертизі. Також активні роботи тривають на вул. Сихівській — підготовка до асфальтування, асфальтування розпочнемо після дощів. Там вже зробили 2 км під асфальтування. Також підрядник працює на вул. Любінській, неподалік перехрестя вул. Любінська-Виговського. Там роблять велодоріжку і тротуари. На вул. Любінській велодоріжка йде поряд з тротуаром, тротуар розширюють. Зараз в роботі є 4 великі об’єкти — пр. Чорновола, вул. Сихівська, вул. Любінська, вул. Кн. Ольги. Є також менші об’єкти, як, наприклад, вул. Дібровна", — розповів Олег Шмід, директор ЛКП "Інститут просторового розвитку".

Загалом Львів перетнув позначку у 100 км велосипедних шляхів, а план до 2020 року — 268 км.


В этом году во Львове обустроят велосипедные дорожки на 4 магистралях - ул. Сыховский, Любинской, Кн. Ольги и пр. Черновола. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

В 2019 году велопространство Львова увеличится: в городе планируют обустроить четыре большие велосипедные дорожки. В бюджете развития предусмотрено 6 млн грн на строительство велосипедной дорожки на ул. Княгини Ольги - ул. Академика А. Сахарова и около 5 млн гривен на строительство велосипедной дорожки на ул. В. Черновола (от ул. В. Липинского к ул. Варшавской) - ул. Варшавской (от ул. В. Черновола до ул. Замарстиновской) - ул. Замарстыновской (от ул. Варшавской до ул. И. Мазепы). Также районные администрации выполняют работы на ул. Сыховский и ул. Любинсклй.

"В прошлом году уже продолжались работы по обустройству велосипедной дорожки на ул. Княгини Ольги и Сахарова. В этом году мы их продолжаем. Протяженность этой велодорожки в обе стороны составляет около 1,5 км. На этот год на работы предусмотрено 6 млн грн. Также запланировано выполнить строительство велосипедной дорожки на пр. Черновола", - рассказала Ирина Маруняк, директор департамента жилищного хозяйства и инфраструктуры Львовского горсовета.

"На ул. Кн. Ольги продолжаются работы. Проект корректировался, он сейчас в экспертизе. Также активные работы ведутся на ул. Сыховский - подготовка к асфальтированию, асфальтирование начнем после дождей. Там уже сделали 2 км под асфальтирование. Также подрядчик работает на ул. Любинский, неподалеку перекресток ул. Любинская-Выговского. Там делают велодорожку и тротуары. На ул. Любинский велодорожка идет рядом с тротуаром, тротуар расширяют. Сейчас в работе 4 крупных объекта - пр. Черновола, ул. Сыховская, ул. Любинская, ул. Кн. Ольги. Есть также небольшие объекты, как, например, ул. Дубравная", - рассказал Олег Шмид, директор ЛКП "Институт пространственного развития".

В общем Львов пересек отметку в 100 км велосипедных путей, а план до 2020 года - 268 км.