STATUS QUO

патрульные, дежурство

Патрульна поліція переходить до посиленого режиму

На Великдень патрульна поліція Львова працюватиме у посиленому режимі. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львова.

Починаючи із суботи 15 квітня до 17 квітня, Управління патрульної поліції Львова перейде на посилений режим служби. До патрулювання міста щодня додатково залучатимуть 60 патрульних. Зосереджені додаткові піші патрулі будуть у місцях проведення масових заходів, зокрема у Шевченківському гаю, у центральній частині міста, біля церков та цвинтарів.

На Великдень у Львові очікують, за інформацією міської ради, 50 тисяч гостей.

“Закликаємо, львів’ян та гостей міста святкувати з розумом та відповідально. Більшість порушень закону, зокрема: конфліктів, крадіжок, розбоїв, стається в стані алкогольного сп’яніння. Подбайте про безпеку ваших домівок – повідомляйте надійних друзів, сусідів про те, що лишаєте оселю. В разі виявлення підозрілих осіб чи предметів – телефонуйте на 102. Водії, в жодному разі не сідайте за кермо у нетверезому стані! Дотримуйтеся правила дорожнього руху! Пішоходи пам’ятайте, Ви є повноцінними учасниками дорожнього руху! Патрульна поліція Львова вітає львів’ян та гостей міста з прийдешніми святами! Нехай свята Великдень мине спокійно!”, - звертаються у поліції до львів’ян.


На Пасху патрульная полиция Львова будет работать в усиленном режиме. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Львова.

Начиная с субботы 15 апреля до 17 апреля, Управление патрульной полиции Львова перейдет на усиленный режим службы. К патрулированию города ежедневно дополнительно будут привлекать 60 патрульных. Дополнительные пешие патрули будут сосредоточены в местах проведения массовых мероприятий, в частности в Шевченковском гаю, в центральной части города, возле церквей и кладбищ.

На Пасху во Львове ожидают, по информации городского совета, 5 тысяч гостей.

"Призываем, львовян и гостей города праздновать с умом и ответственно. Большинство нарушений закона, в частности: конфликтов, краж, разбоев, происходит в состоянии алкогольного опьянения. Позаботьтесь о безопасности ваших домов - сообщайте надежных друзей, соседей о том, что оставляете дом. В случае обнаружения подозрительных лиц или предметов - звоните на 102. Водители, ни в коем случае не садитесь за руль в нетрезвом состоянии! Придерживайтесь правила дорожного движения! Пешеходы помните, Вы являетесь полноценными участниками дорожного движения! Патрульная полиция Львова приветствует львовян и гостей города с наступающими праздниками! Пусть святая Пасха пройдет спокойно!", - обращаются в полиции к львовянам.

Автор: Тетяна Костенко