STATUS QUO

Понад 14 тисяч земельних ділянок зареєстрували кадастрові реєстратори Львівщини від початку цього року

З початку року державні кадастрові реєстратори територіальних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстрували 14118 земельних ділянок в Національній кадастровій системі. Майже всі заяви надійшли за допомогою онлайн-сервісів Держгеокадастру.

«Робота з наповнення баз даних Держгеокадастру здійснюється нашими працівниками безперервно. Процес отримання громадянами послуг Держгеокадастру здійснюється на належному рівні, зокрема в режимі доступу та користування електронними сервісами та послугами Держгеокадастру»,- зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Загалом, у 2021 році до територіальних органів Держгеокадастру у Львівській області надійшло 23109 заяв про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. Фахівці Держгеокадастру опрацювали 21218) заяв, або 92 % від їх загальної кількості.

Окрім цього, однією з найпопулярніших послуг залишається видача витягу із Державного земельного кадастру. Загалом по області цього року опрацьовано 5243 заяви про видачу таких витягів.

«Зважаючи на ситуацію, яка склалася в Україні та з метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, нагадуємо вам про можливість замовлення адміністративних та інших послуг Держгеокадастру онлайн. Усі Е-сервіси Держгеокадастру (https://e.land.gov.ua/) працюють у звичному режимі. Кожен охочий має можливість не виходячи з дому ними скористатися. На даному веб-ресурсі Ви зможете замовити адміністративні та отримати сервісні електроні послуги Держгеокадастру. Для цього Вам необхідно зареєструватися та авторизуватися в електронному кабінеті за допомогою електронної пошти, електронного цифрового підпису або платіжної картки банку (BankID). Більше дізнатися про електронний кабінет та доступні електронні сервіси, Ви можете на довідковому веб-сайті: wikimap.dzk.gov.ua», - зазначила т.в.о. директора агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Людмила Гончаренко.