STATUS QUO

У Львові відкрили виставку співочих птахів

У Львові відкрили п’яту загальноміську виставку декоративних та співочих птахів. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, 15 лютого, у Львові в приміщенні Львівського міського дитячого еколого-натуралістичного центру (вул. Кубанська, 12) відкрилася V загальноміська виставка декоративних та співочих птахів.

Експонати на виставку представляють міський дитячий еколого-натуралістичний центр та приватні колекціонери птахів міста Львова.

На виставці представлено до 50 видів та порід декоративних та співочих птахів таких груп: папуги, канарки, ткачики та співочі птахи місцевої фауни.

Виставка триватиме до 17 лютого 2019 року, щодня з 10:00 до 18:00.

Вхід вільний.


Во Львове открыли пятую общегородскую выставку декоративных и певчих птиц. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Сегодня, 15 февраля, во Львове в помещении Львовского городского детского эколого-натуралистического центра (ул. Кубанская, 12) открылась V общегородская выставка декоративных и певчих птиц.

Экспонаты на выставку представляют городской детский эколого-натуралистический центр и частные коллекционеры птиц Львова.

На выставке представлены до 50 видов и пород декоративных и певчих птиц таких групп: попугаи, канарейки, ткачики и певчие птицы местной фауны.

Выставка продлится до 17 февраля 2019 года, ежедневно с 10:00 до 18:00.

Вход свободный.

comments powered by Disqus