STATUS QUO

У Львівській обласній лікарні через дощі затопило кабінети

У Львівській клінічній обласній лікарні через дощі затопило кабінети. Про це повідомляє zaxid.net. Покрівля лікарні постраждала від пожежі у листопаді 2018 року. Тоді депутати обласної ради на сесії погодились виділити з резервного фонду гроші на ремонт. Його ще не зробили: замість знищеної покрівлі застелили захисну плівку. Найгірша ситуація у відділенні судинної хірургії. У палатах відділення — 53 людини.

Обслуговуючий персонал змучений, лікарі змучені. Виснажуються до останньої каплі, щоб допомогти людям. Але в таких умовах… Дах протік. Протекло на ліжко, на хворих, на взуття, на посуд, ну і на підлоги. Підставляють під стелю миски, відра, щоб не падало людям на голови. І так само в коридорі, — бідкається пацієнтка Аня.

Адміністрація лікарні каже, що повністю замінити покрівлю не вдасться. Проект нового даху досі не готовий — нема результатів експертизи щодо захисту від блискавок та пожежної безпеки. Тому шукають тимчасове рішення — накриватимуть бляхою.

Роботи з облаштування тимчасової покрівлі почнуть у четвер. На капітальний ремонт потрібно понад 3,5 млн грн. Цих грошей обласна лікарня ще не виділила.
 


Во Львовской клинической областной больнице из-за дождей затопило кабинеты. Об этом сообщает zaxid.net. Кровля больницы пострадала от пожара в ноябре 2018 года. Тогда депутаты областного совета на сессии согласились выделить из резервного фонда деньги на ремонт. Его еще не сделали: вместо уничтоженной кровли застелили защитную пленку.

Худшая ситуация в отделении сосудистой хирургии. В палатах отделения - 53 человека.

Обслуживающий персонал измучен, врачи измучены. Истощаются до последней капли, чтобы помочь людям. Но в таких условиях ... Протекло на кровать, на больных, на обувь, на посуду, ну и на полу. Подставляют под потолок миски, ведра, чтобы не падало людям на головы. И так же в коридоре, - жалуется пациентка Аня.

Администрация больницы говорит, что полностью заменить кровлю не удастся. Проект новой крыши до сих пор не готов - нет результатов экспертизы по защите от молний и пожарной безопасности. Поэтому ищут временное решение - накрывать жестью.

Работы по обустройству временной кровли начнут в четверг. На капитальный ремонт нужно более 35 млн. грн. Этих денег областная больница еще не выделила.