STATUS QUO

Триває прийом робіт конкурсу "Ровером по Розточчю"

З метою залучення більшої кількості осіб до конкурсу "Ровером по Розточчю" департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА продовжує час подання робіт конкурсу до 30 вересня. Всі охочі можуть брати участь в конкурсі. На конкурс подають малюнки, фотографії, вірші, оповідання та відеороботи присвячені природі регіону Розточчя та можливостям його туристичного потенціалу, зокрема велотуризму як екодружньому виду туризму в межах регіону Розточчя, який багатий на веломаршрути та об’єднує дві країни – Польщу і Україну.

Учасники конкурсу повинні надіслати роботи та інформацію про автора на поштову адресу департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА (79026, м.Львів, вул.Стрийська, 98), зазначивши на листі: конкурс «Ровером по Розточчю» та їх електронний варіант на електронну скриньку: (biores_lviv@ukr.net). Малюнки і фотоматеріали обов'язково повинні бути подані організатору у паперовому варіанті до 30 вересня 2019 року.

За детальнішою інформацією звертайтеся за телефоном: 2387399 чи пишіть на електронну скриньку biores_lviv@ukr.net.

С целью привлечения большего количества лиц к конкурсу "Ровером по Розточчу" департамент экологии и природных ресурсов Львовской ОГА продолжает прием работ конкурса до 30 сентября. Все желающие могут участвовать в конкурсе. На конкурс подают рисунки, фотографии, стихи, рассказы и видеоработы посвященные природе региона Расточье и возможностям его туристического потенциала, в частности велотуризма как екодружньому вида туризма в пределах региона Расточье, который богат веломаршрутами и объединяет две страны - Польшу и Украину.

Участники конкурса должны прислать работы и информацию об авторе на почтовый адрес департамента экологии и природных ресурсов ЛОГА (79026, г. Львов, ул.Стрийская, 98), отметив на письме: конкурс «Ровером по Розточчу» и их электронный вариант на электронный ящик: (biores_lviv@ukr.net). Рисунки и фотоматериалы обязательно должны быть представлены организатору в бумажном варианте до 30 сентября 2019 года.

За дополнительной информацией обращайтесь по телефону: 2387399 или пишите на электронную почту biores_lviv@ukr.net.