STATUS QUO

дамба, Жидачев, земельные участки, АТО

В Жидачеві будують дамбу, аби захистити будівлі учасників АТО

У Жидачеві на річці Стрий розпочато будівництво захисної дамби для захисту земельних ділянок учасників АТО. Про це повідомляє Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

Для захисту території індивідуальної житлової забудови та земельних ділянок, виділених учасникам антитерористичної операції, від підтоплення водами р. Стрий в м. Жидачеві підвідомчими управліннями Львівського обласного управління водних ресурсів проводяться роботи із будівництва захисної дамби. На сьогоднішній день побудовано дамбу протяжністю – 0,6 км.

Будівництво фінансується з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища відповідно до Програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки, загальна вартість якого становить 1 000 тис. грн.


В Жидачеве на реке Стрый начато строительство защитной дамбы для защиты земельных участков ветеранов АТО. Об этом сообщает Департамент экологии и природных ресурсов Львовской облгосадминистрации.

Для защиты территории индивидуальной жилой застройки и земельных участков, выделенных участникам антитеррористической операции, от подтопления водами р. Стрый в г. Жидачеве подведомственными управлениями Львовского областного управления водных ресурсов проводятся работы по строительству защитной дамбы. На сегодняшний день построена дамба протяженностью - 0,6 км.

Строительство финансируется из областного фонда охраны окружающей природной среды в соответствии с Программой охраны окружающей среды на 2016-2020 годы, общая стоимость которого составляет 1 млн грн.

Автор: Тетяна Костенко