STATUS QUO

Ромео и Джульетта, Первый театр, Итальянский дворик

В Італійському дворику просто неба покажуть виставу про кохання

У ніч з 14 на 15 липня о 00:00 в Італійському дворику, що на пл. Ринок, 6 в рамках "Ночі у Львові» відбудеться вистава просто неба "Ромео і Джульєтта" від Першого театру. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як розповідає режисер вистави Вадим Сікорський, це певний ризик, певний крок в невідоме, перехід з камерної сцени у відкритий простір, і тому усі хвилюються: чи вдасться його обіграти.

"Зіграти "Ромео і Джульєтту" в Італійському дворику – це моя мрія і акторів усіх і не тільки театру нашого Першого, але й інших театрів, та ще й, уявіть собі, що це 12-та ночі", - ділиться враженнями Вадим Сікорський.


В ночь с 14 на 15 июля в 00:00 в Итальянском дворике, на пл. Рынок, 6 в рамках "Ночи во Львове" состоится спектакль под открытым небом "Ромео и Джульетта" Первого театра. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как рассказывает режиссер спектакля Вадим Сикорский, это определенный риск, определенный шаг в неизвестность, переход от камерной сцены в открытое пространство, и поэтому все волнуются: удастся ли его обыграть.

"Сыграть "Ромео и Джульетту" в Итальянском дворике - это моя мечта и актеров всех и не только театра нашого, Первого, но и других театров, и еще, представьте себе, что это 12-ночи", - делится впечатлениями Вадим Сикорский.

Автор: Тетяна Костенко