STATUS QUO

улица Лычаковская, откроют движение, ремонт

Перехрестя вулиць Личаківська-Мечникова відкриють наприкінці липня

Роботи на перехресті вулиць Личаківська-Мечникова буде завершено 15 липня, а для руху транспорту перехрестя відкриють з 25 липня. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили у ЛКП "Львівавтодор", до 15 липня на перехресті вул. Личаківська-Мечникова завершать основні роботи з капітального ремонту дороги. Однак для проїзду транспорту перехрестя відкриють пізніше, орієнтовно з 25 липня.

"Оскільки на цьому перехресті викладена бруківка, то необхідно 7 днів, щоб вона відстоялася", - пояснив Олег Береза, директор ЛКП "Львівавтодор".

Нагадаємо, з 25 березня розпочався капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічна). Ремонт дороги здійснюється у три етапи. Перший етап - це роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечникова. Другий етап -  роботи на ділянці до вул. Б.Котика. І третій етап - від вул. Б.Коти до вул. Пасічної.


Работы на перекрестке улиц Лычаковская-Мечникова будут завершены 15 июля, а для движения транспорта перекресток откроют с 25 июля. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как сообщили в ЛКП "Львовавтодор", до 15 июля на перекрестке ул. Лычаковская-Мечникова завершат основные работы по капитальному ремонту дороги. Однако для проезда транспорта перекресток откроют позже, ориентировочно с 25 июля.

"Поскольку на этом перекрестке выложена брусчатка, то необходимо 7 дней, чтобы она отстоялася", - пояснил Олег Береза, директор ЛКП "Львовавтодор".

Напомним, с 25 марта начался капитальный ремонт ул. Лычаковской (на участке от ул. Мечникова до ул. Пасечная). Ремонт дороги осуществляется в три этапа. Первый этап - это работы на перекрестке ул. Лычаковской с ул. Мечникова. Второй этап - работы на участке до ул. Б.Котика. И третий этап - от ул. Б.Коты до ул. Пасечной.

Автор: Тетяна Костенко