STATUS QUO

Дрогобыч, экскаватор, утонул, река Меденичи

На Львівщині утонув екскаватор

Розчищаючи русло ріки у с. Меденичі в Яворівському районі, водій втопив екскаватор. Про це повідомляє інформаційний портал Дрогобицького району "Дрогобиччина — новини краю". 

Як розповів на своїй сторінці у Facebook депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний, на розчищення русла було передбачено 290 тис. грн. з обласного бюджету.

"А тут в п’ять разів дорожчий трактор втопили. І сміх, і гріх. Звичайно, що це проблема для підприємства, яке займається розчисткою русел. Бо така машина коштує не менше 50 тисяч євро. Фірма ця, здається з Борислава, завжди добре робила свою роботу, а тут така халепа", – зазначив депутат в коментарі журналісту Leopolis.news.

Він також висловив сподівання, що ця подія не вплине особливо на подальші роботи з розчищення русел рік і придорожніх ровів, а техніка не зазнає особливих пошкоджень.


Расчищая русло реки в с. Меденичи Яворовского района, водитель утопил экскаватор. Об этом сообщает информационный портал Дрогобычского района "Дрогобиччина - новости края". 

Как рассказал на своей странице в Facebook депутат Львовского областного совета Михаил Задорожный, на расчистку русла было предусмотрено 290 тыс. грн. из областного бюджета.

"А здесь в пять раз дороже трактор утопили. И смех, и грех. Конечно, это проблема для предприятия, которое занимается расчисткой русел. Ибо такая машина стоит не менее 50 000 евро. Фирма эта, кажется из Борислава, всегда хорошо делала свою работу, а тут такая неприятность", - отметил депутат в комментарии журналисту Leopolis.news.

Он также выразил надежду, что это событие не повлияет особенно на дальнейшие работы по расчистке русел рек и придорожных рвов, а техника не претерпела особых повреждений.

Автор: Тетяна Костенко