STATUS QUO

АТО, Владимир Турчин, похороны, встречали тело

На Львівщині люди на колінах зустріли тіло АТОвця Володимира Турчина (фото)

Сьогодні вночі на Львівщині люди зі свічками та на колінах зустрічали машину з тілом сержанта Володимира Турчина, якого везли на батьківщину для похорон. Про це повідомляється у групі "Варта 1"

Сьогодні, 14 липня, з 01:00 до 05:00 від кордону Львівської області до міста Жовква люди супроводжували тіло побратима сержанта Володимира Турчина, який загинув під час виконання бойового завдання в зоні проведення АТО 12 липня 2017 року.

"Незважаючи на нічну пору та негоду, мешканці практично всіх населених пунктів Львівщини вийшли вшанувати свого захисника, схиливши голови та запаливши лампадки вздовж дороги, якою везли воїна", - зазначає автор повідомлення, керівник ГО "Варта 1" Ігор Зінкевич.

Парастас відбудеться сьогодні 14 липня о 18.00 в церкві Йосафата міста Жовква, чин похорону – 15 липня об 11.00.


Сегодня ночью на Львовщине люди со свечами и на коленях встречали машину с телом сержанта Владимира Турчина, которого везли на родину для похорон. Об этом сообщается в группе "Варта 1"

Сегодня, 14 июля, с 01:00 до 05:00 от границы Львовской области в город Жовква люди сопровождали тело побратима сержанта Владимира Турчина, который погиб во время выполнения боевого задания в зоне проведения АТО 12 июля 2017 года.

"Несмотря на ночное время и непогоду, жители практически всех населенных пунктов Львовщины вышли почтить своего защитника, склонив головы с зажженными лампадками вдоль дороги, по которой везли воина", - отмечает автор сообщения, руководитель ОО "Варта 1" Игорь Зинкевич.

Парастас состоится сегодня 14 июля в 18.00 в церкви Иосафата родного города Владимира - Жовквы, церемония похорон - 15 июля в 11.00.

Автор: Тетяна Костенко