STATUS QUO

У Дрогобичі поліцейські встановлюють обставини смерті 10-річного хлопчика

У Дрогобичі поліцейські встановлюють обставини смерті 10-річного хлопчика. Попередньо встановлено, що дитина загинула внаслідок ураження електричним струмом. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Вчора, 13 червня, близько 16.50 до правоохоронців надійшло повідомлення від медиків про те, що у місті Дрогобич померла 10-річна дитина. Як попередньо встановили лікарі, смерть хлопчика настала внаслідок ураження електричним струмом.

На місці події працювала слідчо-оперативна група. Попередньо встановлено, що на вулиці Грюнвальдській у Дрогобичі хлопчик, проходячи кладкою, був уражений електрострумом, від чого помер на місці події.

За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України з приміткою "нещасний випадок".

Правоохоронці встановлюють обставини події, призначено експертизи, проводиться досудове розслідування.


В Дрогобыче полицейские устанавливают обстоятельства смерти 10-летнего мальчика. Предварительно установлено, что ребенок погиб в результате поражения электрическим током. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Вчера, 13 июня, около 16.50 в милицию поступило сообщение от медиков о том, что в городе Дрогобыч умер 10-летний ребенок. Как предварительно установили врачи, смерть мальчика наступила в результате поражения электрическим током.

На месте происшествия работала следственно-оперативная группа. Предварительно установлено, что на улице Грюнвальдской в ​​Дрогобыче мальчик, проходя кладкой, был поражен электротоком, от чего скончался на месте происшествия.

По факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.115 (умышленное убийство) Уголовного кодекса Украины с пометкой "несчастный случай".

Правоохранители устанавливают обстоятельства происшествия, назначены экспертизы, проводится досудебное расследование.

comments powered by Disqus