STATUS QUO

Інститут просторового розвитку створив проєкт громадського простору між вул. Генерала Чупринки та вул. Бандери

ЛКП «Інститут просторового розвитку» розробило проєкт громадського простору між вулицями Генерала Чупринки та Бандери на замовлення німецького товариства співпраці GIZ.

 

«На замовлення німецького товариства співпраці GIZ наш Інститут просторового розвитку переосмислив і запроєктував громадський простір між двома зупинками трамваїв на трикутнику між вулицями Чупринки і Бандери. Тут зручно буде пересідати з громадського транспорту на екологічний індивідуальний транспорт. На трикутнику можна взяти прокатний велосипед, залишити його, взяти самокат, залишити самокат. Прив’язати свій велосипед, зарядити е-велосипед. Посидіти. Попити водички. Неподалік у паркувальних слотах можна зарядити машину. Павільйони буде озеленено в'юнкими рослинами, буде висаджено груші Каллері Шантеклер, які дуже гарно виглядають в усі пори року. Проєкт буде реалізовано в рамках реконструкції вулиці Бандери», - зазначив Олег Шмід, директор ЛКП «Інститут просторового розвитку».

Додамо, що громадська організація «Плато» працює над концепцією оновлення простору поруч із зупинкою громадського транспорту «Львівська Політехніка» із серпня 2019 року. Зокрема, минулого року ГО створила перший дощовий садок і озеленила стіну опорядження на перетині вулиць Бандери та Чупринки.

Загалом над переплануванням громадського простору на перехресті вул. С. Бандери – вул. Генерала Т. Чупринки працювала робоча група, до складу якої увійшли представники GIZ, департаменту економічного розвитку, управління архітектури та урбаністики, управління екології та природних ресурсів, ЛКП «Львівавтодор» та ГО «Плато».

Додамо, що реконструкція вул. С. Бандери триває. Зараз підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» проводить роботи на трьох відрізках. Так, на ділянці від вул. Чупринки до вул. Карпінського завершують влаштування дорожнього покриття, від вул. Карпінського до вул. Антоновича – облаштовують каналізаційний колектор, а на ділянці від вул. Городоцької до вул. Героїв УПА триває демонтаж трамвайної колії і контактної мережі.