STATUS QUO

Поліцейський встановить рекорд на Львівському півмарафоні

41-річний капітан поліції пробіжить Львівський півмарафон у бронежилеті. Зореслав Каїнський служить у батальйоні спецпризначення "Львів". Про це повідомляє ZAXID.NET

У неділю, 14 квітня, боєць батальйону спецпризначення "Львів" Зореслав Каїнський пробіжить 21 км у бронежилеті у рамках Run the World. Львівський напівмарафон та встановить рекорд України. Вага бронежилету становить 8,5 кг.

41-річний Зореслав Каїнський розповів ZAXID.NET, що спортом він займається не професійно уже близько 10 років. Раніше займався змішаними єдиноборствами, а останні два роки – бігом. Чоловік уже бігав два напівмарафони у Львові та повний марафон у Києві (42 км).

"Бронежилет – це певна мотивація. Уже втрачалась цікавість просто бігати, хочеться чогось нового. Це також пов’язано з моєю професійною діяльністю, бо на Сході ми несемо службу в бронежилеті. Захотілось випробувати себе", – сказав він.

14 квітня до Львова приїдуть представники Книги рекордів України та зафіксують встановлений Зореславом Каїнським рекорд.

Чоловік має звання капітана поліції, з 2014 року служить у батальйоні спецпризначення "Львів" та постійно їздить на Схід.

Нагадаємо, що через проведення напівмарафону у неділю більшість маршрутів громадського транспорту будуть змінені, або ж частково не курсуватимуть.


41-летний капитан полиции пробежит Львовский полумарафон в бронежилете. Зореслав Каинский служит в батальоне спецназначения "Львов". Об этом сообщает ZAXID.NET

В воскресенье, 14 апреля, боец ​​батальона спецназначения "Львов" Зореслав Каинский пробежит 21 км в бронежилете в рамках Run the World. Львовский полумарафон и установит рекорд Украины. Вес бронежилета составляет 8,5 кг.

41-летний Зореслав Каинского рассказал ZAXID.NET, что спортом он занимается непрофессионально уже около 10 лет. Раньше занимался смешанными единоборствами, а последние два года - бегом. Мужчина уже бегал два полумарафон во Львове и полный марафон в Киеве (42 км).

"Бронежилет - это определенная мотивация. Уже терялся интерес просто бегать, хочется чего-то нового. Это также связано с моей профессиональной деятельностью, потому что на Востоке мы несем службу в бронежилете. Захотелось испытать себя", - сказал он.

14 апреля во Львов приедут представители Книги рекордов Украины и зафиксируют установленный Зореславом Каинский рекорд.

Мужчина имеет звание капитана полиции, с 2014 года служит в батальоне спецназначения "Львов" и постоянно ездит на Восток.

Напомним, что из-за проведения полумарафона в воскресенье большинство маршрутов общественного транспорта будут изменены, или частично не будут курсировать.