STATUS QUO

доступные, лекарства, аптеки

В яких аптеках Львова можна отримати “Доступні ліки” - перелік

155 аптечних пунктів на території Львова повідомили в міське управління охорони здоров’я про включення до програми “Доступні ліки”. Проте цей перелік оновлюватиметься. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Нагадаємо, львів’яни можуть безкоштовно або з доплатою отримати ліки від серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми та діабету ІІ типу за урядовою програмою “Доступні ліки” (157 препаратів). Для цього мешканцям потрібно звернутись до лікаря первинної ланки (сімейний лікар, терапевт, педіатр), який випише рецепт, за яким пацієнт зможе отримати медикаменти в аптеці, що бере участь у цій програмі. Попередньо до Програми долучились 155 аптечних пунктів на території Львова, проте цей перелік оновлюватиметься.

В аптеці, що бере участь у програмі “Доступні ліки”, пацієнту запропонують декілька торгових марок, які містять виписану речовину ліків. Пацієнт сам вирішує, яку торгову марку придбати. Якщо певна торгова марка визначена, як лікарський засіб з найменшою вартістю, тоді пацієнт отримає його безкоштовно. А за інший – пацієнту доведеться доплатити фактичну  різницю між ціною визначеного та іншого.

Кожну аптеку, яка бере участь у проекті,  позначають наліпкою при вході.

З Реєстром лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, можна ознайомитись тут

Дізнатись більше про урядову програму "Доступні ліки" можна тут

Перелік львівських аптек, які долучились до програми, можна завантажити тут.


155 аптечных пунктов на территории Львова сообщили в городское управление здравоохранения о включении в программу "Доступные лекарства". Однако этот перечень будет обновляться. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Напомним, львовяне могут бесплатно или с доплатой получить лекарства от сердечно-сосудистых заболеваний, бронхиальной астмы и диабета II типа по правительственной программе "Доступные лекарства" (157 препаратов). Для этого жителям нужно обратиться к врачу первичного звена (семейный врач, терапевт, педиатр), который выпишет рецепт, по которому пациент сможет получить медикаменты в аптеке, участвующей в этой программе. Предварительно к программе присоединились 155 аптечных пунктов на территории Львова, однако этот перечень будет обновляться.

В аптеке, участвующий в программе "Доступные лекарства", пациенту предложат несколько торговых марок, которые содержат выписанное вещество лекарства. Пациент сам решает, какую торговую марку приобрести. Если торговая марка определена, как лекарственное средство с наименьшей стоимостью, тогда пациент получит его бесплатно. За другое пациенту придется доплатить фактическую разницу.

Каждую аптеку, которая участвует в проекте, обозначают наклейкой при входе.

С Реестром лекарственных средств, стоимость которых подлежит возмещению, можно ознакомиться здесь

Узнать больше о правительственной программе “Доступные лекарства” можно здесь

Перечень львовских аптек, которые приобщились к программе, можно скачать здесь.

Автор: Тетяна Костенко