STATUS QUO

розыск, грабитель, центр

Поліція просить допомогти впізнати грабіжника

Галицький відділ поліції за підозрою у скоєнні пограбування у центрі Львова встановлюється особа невідомого. Про це повідомляє співробітник Головного управління Національної поліції у Львівської області Ігор Зінкевич у групі “Варта 1”

Галицьким відділом поліції ГУ НП України у Львівській області за підозрою у скоєнні пограбування у центральній частині м. Львова встановлюється особа невідомого. Як розповіли у поліції, Перебуваючи у черзі в пункте обміну валют, ця людина помітила, що в потерпілого є значні кошти, прослідкувала за ним та напала на нього у під’їзді будинку.

“Кому відомий вказаний чоловік на фото, просимо повідомити за тел. 093 86 12 940, або на 102. Анонімність гарантується”, - зазначають у поліції.


Галицкий отдел полиции по подозрению в совершении ограбления в центре Львова устанавливается личность неизвестного. Об этом сообщает сотрудник Главного управления Национальной полиции в Львовской области Игорь Зинкевич в группе "Варта 1"

Галицким отделом полиции ГУ НП Украины во Львовской области по подозрению в совершении ограбления в центре Львова устанавливается личность неизвестного. Как рассказали в полиции, находясь в очереди в пункте обмена валют, этот человек заметил, что у пострадавшего имеются значительные средства, последовал за ним и напал на него в подъезде дома.

"Кому известен указанный человек на фото, просим сообщить по тел. 093 86 12 940 или на 102. Анонимность гарантируется", - отмечают в полиции.

Автор: Тетяна Костенко