STATUS QUO

безопасность, Пасха

На Великодень правоохоронці чергуватимуть біля кожного храму

На Львівщині під час великодніх свят публічну безпеку забезпечуватимуть більше двох тисяч поліцейських. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Поблизу кожного храму, де проводитимуться Великодні богослужіння, чергуватимуть правоохоронці, особовий склад поліції Львівщини переведений на посилений варіант несення служби.

“Основне, на що звертатимуть увагу поліцейські, – це попередження порушень публічного порядку під час Великодніх свят та в обливаний понеділок. Правоохоронці нестимуть службу біля кожного храму, а також у місцях скупчення людей у Львові та в області. Збільшено кількість слідчо-оперативних груп для якнайшвидшого реагування на злочини та правопорушення, також у посиленому режимі працюють вибухотехніки та кінологи, аби швидко реагувати на виявлення небезпечних та підозрілих предметів“, - розповів заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Андрій Таран.

Окрім того, поліцейські спільно з органами місцевого самоврядування реагуватимуть на можливі порушення громадського порядку на кладовищах.


На Львовщине во время пасхальных праздников безопасность будут обеспечивать более двух тысяч полицейских. Об этом сообщает пресс-служба Главного управления Национальной полиции во Львовской области.

Около каждого храма, где пройдут Пасхальные богослужения, будут дежурить правоохранители, личный состав полиции Львовщины переведен на усиленный вариант несения службы.

"Основное, на что обращать внимание полицейские, - это предупреждение нарушений общественного порядка во время Пасхальных праздников и в Поливальный понедельник. Правоохранители будут нести службу у каждого храма, а также в местах скопления людей во Львове и в области. Увеличено количество следственно-оперативных групп для быстрейшего реагирования на преступления и правонарушения, также в усиленном режиме работают взрывотехники и кинологи, чтобы быстро реагировать на выявление опасных и подозрительных предметов", - рассказал замначальника Главного управления Национальной полиции во Львовской области Андрей Таран.

Кроме того, полицейские совместно с органами местного самоуправления будут реагировать на возможные нарушения общественного порядка на кладбищах.

Автор: Тетяна Костенко