STATUS QUO

подростки, ожоги, трава

На Львівщині підлітки, які підпалювали траву, потрапили до лікарні

Ввечері 13 квітня підлітки 1996 та 2004 року народження отримали опіки обличчя та рук під час прибирання території. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Львівській області.

Ввечері 13 квітня о 20:00 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про те, що в с.  Кам’янка Сколівського району під час прибирання території отримали термічні опіки обличчя та обох кистей з фалангами двоє підлітків 1996 та 2004 року народження.

Ймовірно, хлопці отримали опіки внаслідок спалювання сміття. Постраждалих госпіталізовано в Сколівську центральну районну лікарню. За даними медиків, стан підлітків стабільний.


Вечером 13 апреля подростки 1996 и 2004 года рождения получили ожоги лица и рук во время уборки территории. Об этом сообщает пресс-служба Главного управления Госслужбы по чрезвычайным ситуациям во Львовской области.

Вечером 13 апреля в 20:00 в Службу спасения 101 поступило сообщение о том, что в с. Каменка Сколевского района во время уборки территории получили термические ожоги лица и обеих кистей с фалангами двое подростков 1996 и 2004 года рождения.

Предположительно, ребята получили ожоги в результате сжигания мусора. Пострадавшие госпитализированы в Сколевскую центральную районную больницу. По данным медиков, состояние подростков стабильное.

Автор: Тетяна Костенко