STATUS QUO

У Львові реконструюють фонтан "Кульбаба"

Цього року заплановано провести реконструкцію фонтану "Кульбаба", а також відремонтувати три вулиці та кілька дворів у Галицькому районі. Кошти на роботи передбачені у бюджеті розвитку. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У бюджеті розвитку міського бюджету на 2019 рік для Галицької районної адміністрації передбачено 30 млн грн. Зокрема на ремонт доріг, тротуарів, внутрішньоквартальних доріг, ремонт дворів, зупинок громадського транспорту, облаштування громадських просторів, дитячих майданчиків та ін. передбачено 22,05 млн. грн. Також окремо передбачено 4 млн грн на реконструкції фонтану "Кульбаба".

"У 2019 році на території нашого району заплановано виконати капітальний ремонт на вулицях: Татарська, Липова Алея, Богдана Хмельницького (від вулиці Детька до вулиці Татарської). Заплановано виконати капітальний ремонт дворів на вулицях: Свєнціцького, 5, 7, 9, 11; Куліша, 6б; Івана Франка, 46−52; Зарицьких, 40 (проект громадського бюджету). У планах районної адміністрації в 2019 році також провести роботи щодо реконструкції фонтану "Кульбаба" на пл. Галицькій. Також у цьому році в рамках Громадського проекту заплановано облаштувати територію, прилеглу до коледжу ім. Івана Труша, для можливості комфортного і естетичного відпочинку студентів трьох навчальних закладів", — повідомив Андрій Зозуля, голова Галицької районної адміністрації.

Нагадаємо, торік коштом міста відновлено роботу двох фонтанів у Галицькому районі Львова: фонтану "Криниця з левами", який не працював більше 70 років, та фонтану "Водолій", який не працював більше 20 років.


В этом году запланировано провести реконструкцию фонтана "Одуванчик", а также отремонтировать три улицы и несколько дворов в Галицком районе. Средства на работы предусмотрены в бюджете развития. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

В бюджете развития городского бюджета на 2019 для Галицкой районной администрации предусмотрено 30 млн грн. В частности, на ремонт дорог, тротуаров, внутриквартальных дорог, ремонт дворов, остановок общественного транспорта, обустройство общественных пространств, детских площадок и др. предусмотрено 22,05 млн грн. Также отдельно предусмотрено 4 млн грн на реконструкции фонтана "Одуванчик".

"В 2019 году на территории нашего района запланировано выполнить капитальный ремонт на улицах: Татарская, Липовая Аллея, Богдана Хмельницкого (от улицы Детька до улицы Татарской). Планируется выполнить капитальный ремонт дворов на улицах: Свенцицкого, 5, 7, 9, 11; Кулиша 6б; Ивана Франко, 46-52; Зарицких, 40 (проект общественного бюджета). В планах районной администрации в 2019 году также провести работы по реконструкции фонтана "Одуванчик" на пл. Галицкой. Также в этом году в рамках общественного проекта запланировано обустроить территорию, прилегающую к колледжу им. Ивана Труша, для возможности комфортного и эстетического отдыха студентов трех учебных заведений", - сообщил Андрей Зозуля, председатель Галицкой районной администрации.

Напомним, в прошлом году на средства города возобновлена ​​работа двух фонтанов в Галицком районе Львова: фонтана "Криница со львами", который не работал более 70 лет, и фонтана "Водолей", который не работал более 20 лет.