STATUS QUO

Усі теплопостачальні підприємства працюють у посиленому режимі роботи через у зв'язку з погодними умовами

У зв’язку із значним погіршенням погодних умов та значного зниження температури зовнішнього повітря, департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації проводить інтенсивну роботу з теплопостачальними підприємствами щодо недопущення нештатних та аварійних ситуацій через складні погодні умови.

"Всі теплопостачальні підприємства області переведені у посилений режим роботи. В області  для ліквідації наслідків негоди та аварійно-відновлювальних робіт сформовано на базі підприємств, що забезпечують життєдіяльність населення, 116 бригад та залучено 368 одиниць спеціалізованої техніки", - зазначив  керівник департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук.

У разі виникнення питань, пов’язаних з житлово-комунальним господарством, просимо звернутися на «гарячу лінію» області за номером телефону «112» та безпосередньо у департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства за номером телефону 276-17-94.