STATUS QUO

У стрийській електричці відремонтували вагони

У жовтні-листопаді цього року на Львівській залізниці додатково відремонтували 8 вагонів для приміських перевезень, п'ять з них  у стрийській електричці. Про це повідомляє прес-служба Львівської залізниці.

Впродовж жовтня та листопада 2018 року залізничники власними силами відновили 8 вагонів, які вже включили до складу електропоїздів, що курсують у приміському сполученні Львівської залізниці.

Так, у моторвагонному депо Здолбунів у жовтні-листопаді відремонтовано два вагони електропоїздів ЕР-9п, які включено у склади поїздів, що курсують на дільницях Львів–Тернопіль та Львів–Здолбунів. У львівському депо за цей період відновили шість секцій електропоїздів. П’ять вагонів повернулися в експлуатацію у складі поїздів ЕР-2, що курсують на дільниці станції Стрий, на території Ужгородської дирекції залізничних перевезень, а також у загальному графіку. Ще один відремонтований вагон увійшов до складу поїзда ЕПЛ-2т, який обслуговує регіональне сполучення Львів–Ужгород.

Нагадаємо, що за дорученням виконавчого директора регіональної філії "Львівська залізниця" Володимира Крота, в серпні цього року на залізниці започатковано програму відновлення вагонів електропоїздів на базі моторвагонних депо Львів та Здолбунів. Загалом фахівці депо власними силами вже повернули в робочий парк 14 вагонів, що були вилучені з експлуатації через несправність колісно-моторних блоків, граничну товщину бандажів колісних пар тощо. Завдяки цьому, залізничникам удалося збільшити кількість вагонів в 11 електропоїздах. На початку грудня господарство приміських пасажирських перевезень магістралі отримало 74 бандажі моторних колісних пар, що вкрай необхідні для ремонту вагонів електропоїздів. Тож робота з відновлення електросекцій на залізниці продовжується.


В октябре-ноябре этого года на Львовской железной дороге дополнительно отремонтировали 8 вагонов для пригородных перевозок, пять из них в стрыйской электричке. Об этом сообщает пресс-служба Львовской железной дороги.

В течение октября и ноября 2018 года железнодорожники собственными силами восстановили 8 вагонов, которые уже включили в состав электропоездов, курсирующих в пригородном сообщении Львовской железной дороги.

Так, в моторвагонном депо Здолбунов в октябре-ноябре отремонтировано два вагона электропоездов ЭР-9п, которые включены в составы поездов, курсирующих на участках Львов-Тернополь и Львов-Здолбунов. Во львовском депо за этот период восстановили шесть секций электропоездов. Пять вагонов вернулись в эксплуатацию в составе поездов ЭР-2, курсирующих на участке станции Стрый на территории Ужгородской дирекции железнодорожных перевозок, а также в общем графике. Еще один отремонтированный вагон вошел в состав поезда ЭПЛ-2Т, который обслуживает региональное сообщения Львов-Ужгород.

Напомним, что по поручению исполнительного директора регионального филиала "Львовская железная дорога" Владимира Крота, в августе этого года на железной дороге начата программа восстановления вагонов электропоездов на базе моторвагонных депо Львов и Здолбунов. В целом специалисты депо собственными силами уже вернули в рабочий парк 14 вагонов, которые были изъяты из эксплуатации из-за неисправности колесно-моторных блоков, предельную толщину бандажей колесных пар и тому подобное. Благодаря этому, железнодорожникам удалось увеличить количество вагонов в 11 электропоездах. В начале декабря хозяйство пригородных пассажирских перевозок магистрали получило 74 бандажа моторных колесных пар, необходимых для ремонта вагонов электропоездов. Поэтому работа по восстановлению электросекций на железной дороге продолжается.

comments powered by Disqus