STATUS QUO

На Львівщині зіткнулися КрАЗ та мікроавтобус, серед постраждалих діти

На Львівщині зіткнулись вантажний автомобіль КрАЗ та мікроавтобус Volkswagen T5. Серед постраждалих – троє дітей. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Як попередньо встановили правоохоронці, дорожньо-транспортна пригода сталась сьогодні, 13 грудня, близько 6.35 на автодорозі Львів-Тернопіль у Пустомитівському районі.  Зіткнулись вантажний автомобіль КрАЗ та мікроавтобус Volkswagen T5. З місця зіткнення у медзаклад доставлено водія та пасажирів мікроавтобуса – усього сімох осіб, троє з яких – неповнолітні.

Зараз на місці зіткнення працює слідчо-оперативна група, правоохоронці встановлюють обставини ДТП та особисті дані учасників події. Медики встановлюють діагнози постраждалим. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Попередньо встановлено, що через складні погодні умови - сніг та оделедицю - військова вантажівка вилетіла на смугу зустрічного руху, де зіштовхнулась із мікроавтобусом. Про це повідомили у військовй службі правопорядку, яка з'ясовує обставини цієї ДТП.

66b9c409a7a657529252f8893ce931a0.jpg


На Львовщине столкнулись грузовой автомобиль КрАЗ и микроавтобус Volkswagen T5. Среди пострадавших - трое детей. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Как предварительно установили правоохранители, дорожно-транспортное происшествие произошло сегодня, 13 декабря, около 6.35 на автодороге Львов-Тернополь в Пустомытовском районе. Столкнулись грузовой автомобиль КрАЗ и микроавтобус Volkswagen T5. С места столкновения в медучреждение доставлены водитель и пассажиры микроавтобуса - всего семь человек, трое из которых - несовершеннолетние.

Сейчас на месте столкновения работает следственно-оперативная группа, правоохранители устанавливают обстоятельства ДТП и личные данные участников происшествия. Медики устанавливают диагнозы пострадавшим. Решается вопрос об открытии уголовного производства.

Предварительно установлено, что из-за сложных погодных условий - снег и оделедицю - военный грузовик вылетел на полосу встречного движения, где столкнулась с микроавтобусом. Об этом сообщили в Военной службе правопорядка, которая выясняет обстоятельства этого ДТП.

comments powered by Disqus