STATUS QUO

Київстар запустив послугу eSIM

Тепер абоненти усіх мобільних операторів можуть скористатись eSIM від Київстар. Послуга надається без додаткової плати та включена в тарифи передплати "Спілкування без меж", "Розваги без меж", "Відео без меж". eSIM можна підключити на сайті shop.kyivstar.ua або замінити самостійно в додатку "Мій Київстар".

eSIM - це вбудована в смартфон чи інший девайс SIM картка. Технологія eSIM дозволяє підключити на один електронний чіп в середньому до 5 різних номерів в залежності від моделі девайсу і переключатись між ними, без заміни основної SIM-картки .

Окрім цього, eSIM має вищий ступінь захисту: смартфон захищений від пошкодження, оскільки нема потреби постійно змінювати SIM-картку; у разі крадіжки телефона - eSIM не можна викинути, отже, вірогідність знайти телефон зростає.

Технологія eSIM набуває популярності, і попит на неї зростатиме. Наприклад, за останній рік кількість смартфонів у мережі Київстар, що підтримують eSIM, збільшилася на 160%.

Активувати послугу можна двома способами: якщо  користувач є абонентом Київстар - достатньо замінити свою звичайну SIM на eSIM профіль у додатку "Мій Київстар", без додаткових сканувань QR. Номер абонента залишиться тим самим. Якщо ж потрібно підключити новий номер, то в інтернет-магазині Київстар потрібно обрати та оплатити один із тарифів з eSIM: "Спілкування без меж", "Розваги без меж", "Відео без меж".

Детальна інструкція щодо підключення знаходиться за посиланням.

Наразі  поcлуга доступна абонентам передоплати, проте в перспективі її функціоналом зможуть користуватися бізнес-клієнти й абоненти контрактної форми обслуговування.

Автор: Гололобова Мадина