STATUS QUO

У Львівському парку встановлюють новий атракціон

Парк культури та відпочинку власним коштом закуповує нові атракціони. Про це повідомляє прес-служба Львівсько міської ради.

У 2019 році з балансу Парку культури та відпочинку списали атракціон "Дзвіночок", який функціонував більше 30 років. Натомість, на місці "Дзвіночка" встановили новий атракціон "Літаюча машина", вартість якого становить майже 1 млн грн. Станом на сьогодні тривають протиаварійні роботи підпірної стінки з боку вул. Лижв’ярської.

Додамо, щороку перед стартом роботи атракціонів у Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького проходить діагностичне експертне обстеження Західним експертно-технічним центром та Держгірхімпромнаглядом у Львівській області, які надають дозволи на експлуатацію каруселей.


Парк культуры и отдыха за свой счет закупает новые аттракционы. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

В 2019 году с баланса Парке культуры и отдыха списали аттракцион "Колокольчик", который функционировал более 30 лет. Зато на месте "Колокольчики" установили новый аттракцион "Летающая машина", стоимость которого составляет почти 1 млн грн. На сегодня продолжаются противоаварийные работы подпорной стенки со стороны ул. Лижвярской.

Добавим, ежегодно перед стартом работы аттракционов в Парке культуры и отдыха им. Б. Хмельницкого проходит диагностическое экспертное обследование Западным экспертно-техническим центром и Госгирхимпромнадзором во Львовской области, которые предоставляют разрешение на эксплуатацию каруселей.