STATUS QUO

Броды, поезд, смерть

У Бродах чоловік потрапив під поїзд, переходячи колію

У Бродах 44-річний житель Радехівського району потрапив під поїзд, переходячи колію. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

У поліцію 12 вересня надійшло повідомлення про те, що у місті Броди на службовому переході залізничної колії поїзд збив людину.

На місці події працювала слідчо-оперативна група Бродівського відділення поліції. Правоохоронці встановили, що о 18.25 вантажний поїзд сполученням "Здолбунів – Львів" смертельно травмував 44-річного жителя Радехівського району, котрий переходив залізничну колію та не реагував на попереджувальні звукові сигнали.

Тіло чоловіка скеровано на експертизу.

Поліцейські встановлюють обставини події. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.276 (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – від п’яти до десяти років позбавлення волі.


В Бродах 44-летний житель Радеховского района попал под поезд, переходя пути. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В полицию 12 сентября поступило сообщение о том, что в городе Броды на служебном переходе железнодорожного пути поезд сбил человека.

На месте происшествия работала следственно-оперативная группа Бродовского отделения полиции. Правоохранители установили, что в 18.25 грузовой поезд сообщением "Здолбунов - Львов" смертельно травмировал 44-летнего жителя Радеховского района, который переходил железнодорожные пути и не реагировал на предупредительные звуковые сигналы.

Тело мужчины направлено на экспертизу.

Полицейские устанавливают обстоятельства происшествия. По данному факту открыто уголовное производство по ч.3 ст.276 (нарушение правил безопасности движения или эксплуатации железнодорожного, водного или воздушного транспорта) Уголовного кодекса Украины. Санкция статьи предусматривает наказание - от пяти до десяти лет лишения свободы.

Автор: Тетяна Костенко