STATUS QUO

автобус, GPS-системы, маршрутка

Львівських перевізників зобов'язали мати GPS-системи

Наявність у перевізника GPS-системи, встановленої на транспортних засобах, — умова конкурсу визначення перевізників на міських автобусних маршрутах.

Про це повідомив в.о. начальника управління транспорту Львівської міської ради Олег Партика, інформує прес-служба Львівської міської ради.

В додаткових умовах до оголошеного конкурсу на визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Львові чітко прописано: "наявність у перевізника GPS-системи, встановленої на транспортних засобах, які пропонуються для роботи на автобусних маршрутах загального користування, з обов’язковим технічним забезпеченням передачі даних в центр керування руху".

 

"Загалом, усі автобуси обладнані GPS-трекерами. Перевізники мають укладені договори з відповідними організаціями. І в разі поломки GPS-трекера, їх оперативно ремонтують. Якщо не можуть на місці відремонтувати (збій системи чи більш складні поломки), тоді трекер відправляють на завод для ремонту. Але насправді відсоток несправних трекерів невеликий".

В.о. начальника управління транспорту Львівської міської ради Олег Партика.

 


Наличие у перевозчика GPS-системы, установленной на транспортных средствах, - условие конкурса по определению перевозчиков на городских автобусных маршрутах.

Об этом сообщил и.о. начальника управления транспорта Львовского городского совета Олег Партыка, информирует пресс-служба Львовского городского совета.

В дополнительных условиях к объявленному конкурсу на определение автомобильного перевозчика на городских автобусных маршрутах общего пользования в г. Львове четко прописано: "наличие у перевозчика GPS-системы, установленной на транспортных средствах, которые предлагаются для работы на автобусных маршрутах общего пользования, с обязательным техническим обеспечением передачи данных в центр управления движения".

"В целом, все автобусы оборудованы GPS-трекерами. Перевозчики имеют заключенные договоры с соответствующими организациями. И в случае поломки GPS-трекера, их оперативно ремонтируют. Если не могут на месте отремонтировать (сбой системы или более сложные поломки), тогда трекер отправляют на завод для ремонта. Но на самом деле процент неисправных трекеров небольшой".

И.о. начальника управления транспорта Львовского городского совета Олег Партыка.

Автор: Тетяна Костенко