STATUS QUO

мальчик, президент, награда

8-річний школяр зі Львова отримав нагороду від Президента

Президент України нагородив восьмирічного школяра із Львівщини за героїзм. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Сьогодні, 13 вересня, напередодні Дня рятівника Президент Петро Порошенко нагородив одинадцятьох лауреатів всеукраїнської премії "Герой-рятувальник року – 2018".

Серед відзначених достойників є також восьмирічний учень Львівської ЗОШ № 45 Володимир Соловйов.

Нагадаємо, перебуваючи на відпочинку у смт. Ярмолинці Хмельницької області, 27 травня, школяр  врятував товариша, який впав у воду на місцевому ставку. 

"Ми разом рибалили і коли мій друг Вадим послизнувся біля озера, я дуже злякався, що можу втратити свого найкращого товариша. Тому я побіг його рятувати, хоч не знав, яка там глибина", - розповів юний герой Володимир Соловйов.


Президент Украины наградил восьмилетнего школьника из Львовщины за героизм. Об этом сообщает пресс-служба Львовской облгосадминистрации.

Сегодня, 13 сентября, накануне Дня спасателя Президент Петр Порошенко наградил одиннадцать лауреатов всеукраинской премии "Герой-спасатель года - 2018".

Среди отмеченных достойных также восьмилетний ученик Львовской СШ № 45 Владимир Соловьев.

Напомним, находясь на отдыхе в пгт. Ярмолинцы Хмельницкой области, 27 мая, школьник спас упавшего в воду на местном пруду. 

"Мы вместе рыбачили и когда мой друг Вадим поскользнулся у озера, я очень испугался, что могу потерять своего лучшего друга. Поэтому я побежал его спасать, хотя не знал, какая там глубина", - рассказал юный герой Владимир Соловьев.

Автор: Тетяна Костенко