STATUS QUO

У Львові чоловік з пістолетом пограбував магазин

У Львові поліцейські розшукують зловмисника, котрий скоїв розбійний напад на магазин. Усіх, хто володіє інформацією, що допоможе встановити обставини скоєння злочину, особу зловмисника та його місцеперебування, правоохоронці просять зголоситись на оперативну лінію 102.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області, 12 серпня до поліції надійшло повідомлення про те, що близько 17.00 в один з продуктових магазинів, розташований на вулиці Володимира Великого у Львові, забіг чоловік, обличчя якого було закрите балаклавою. Погрожуючи продавчині предметом, схожим на пістолет, він заволодів грошима з каси та втік.

У місті введено план "Сирена". Поліцейські вживають усіх заходів для встановлення особи та затримання зловмисника. Вирішується питання правової кваліфікації злочину.

Прикмети нападника: невисокого зросту, був одягнений у светр темного кольору зі світлими полосами, темні штани.

"Варта 1" повідомляє, що пограбували магазин "Родинна ковбаска" на вул. Володимира Великого, 111. 


Во Львове полицейские разыскивают злоумышленника, который совершил разбойное нападение на магазин. Всех, кто владеет информацией, которая поможет установить обстоятельства совершения преступления, личность злоумышленника и его местонахождение, правоохранители просят сообщить на оперативную линию 102.

Как сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области, 12 августа в полицию поступило сообщение о том, что около 17.00 в один из продуктовых магазинов, расположенный на улице Владимира Великого во Львове, забежал человек, лицо которого было закрыто балаклавой. Угрожая продавщице предметом, похожим на пистолет, он завладел деньгами из кассы и скрылся.

В городе введен план "Сирена". Полицейские принимают все меры для установления личности и задержанию злоумышленника. Решается вопрос правовой квалификации преступления.

Приметы нападавшего: невысокого роста, был одет в свитер темного цвета со светлыми полосами, темные штаны.

"Варта 1" сообщает, что ограбили магазин "Семейная колбаска" на ул. Владимира Великого, 111.