STATUS QUO

У парку Борислава відкрито громадську вбиральню

У Бориславському міському Парку культури та відпочинку облаштували громадську вбиральню. Вона працюватиме в одному із приміщень "зеленого театру". Про це повідомляє Бориславська міська рада. 

До вбиральні було підключено водопостачання та водовідведення, проведено освітлення, підлогу і стіни викладено плиткою, встановлено нові унітази, рукомийники та двері. Також заплановано або придбати, або змайструвати власноруч відкидний пеленальний столик та доробити пандус. Наприкінці додадуть необхідні дрібниці (мильниці, рушники, гачки-вішалки).

Як повідомив директор парку Ігор Саган, графік роботи вбиральні наступний: будні дні – з 9:00 до 17:00, вихідні та святкові дні – з 12:00 до 21:00.

Міський голова Ігор Яворський під час наради із керівниками комунальних підприємств наголосив КП “Еко-місто” на невідкладності вжиття заходів із наведення ладу із громадським туалетом при вході в парк з вул. Шевченка та зобов’язав підприємство розпочати роботи уже цього тижня.


В Бориславском городском Парке культуры и отдыха обустроили общественный туалет. Он будет работать в одном из помещений "зеленого театра". Об этом сообщает Бориславский городской совет. 

В туалет было подключено водоснабжение и водоотведение, проведено освещение, пол и стены выложены плиткой, установлены новые унитазы, рукомойники и двери. Также запланировано или приобрести, или смастерить собственноручно откидной пеленальный столик и доработать пандус. В конце добавят необходимые мелочи (мыльницы, полотенца, крючки-вешалки).

Как сообщил директор парка Игорь Саган, график работы уборной следующий: будние дни - с 9:00 до 17:00, выходные и праздничные дни - с 12:00 до 21:00.

Городской голова Игорь Яворский во время совещания с руководителями коммунальных предприятий отметил КП "Эко-город" неотложность принятия мер по наведению порядка с общественным туалетом при входе в парк с ул. Шевченко и обязал предприятие начать работы уже на этой неделе.