STATUS QUO

убийство, женщина

У Львові вбили жінку

Львівські поліцейські встановили причетного до вбивства жінки. Також раніше судимий 28-річний львів’янин виніс з квартири жертви її речі на загальну суму понад 100 тисяч гривень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Залізничний відділ поліції 8 липня звернулася мешканка багатоповерхівки на вулиці Виговського у Львові. Жінка повідомила, що близько 13.00 вона, зайшовши у помешкання сусідки, виявила її мертвою у ванній кімнаті.

На місці події працювала слідчо-оперативна група. Експерти виявили на тілі 51-річної власниці квартири ознаки насильницької смерті. Проведеними заходами працівники поліції встановили, що до вбивства жінки причетний її знайомий, раніше судимий 28-річний львів’янин. Окрім того, він викрав з квартири її речі на загальну суму понад 100 тисяч гривень.

Зловмиснику поліцейські повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.115 (умисне вбивство) та ч.3 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Йому загрожує від десяти до п'ятнадцяти років позбавлення волі або довічне ув’язнення. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.

Триває досудове розслідування.

Львовские полицейские установили причастного к убийству женщины. Также ранее судимый 28-летний львовянин вынес из квартиры жертвы ее вещи на общую сумму более 100 000 гривен. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Железнодорожный отдел полиции 8 июля обратилась жительница многоэтажки на улице Выговского во Львове. Женщина сообщила, что около 13.00 она, зайдя в помещение соседки, обнаружила ее мертвой в ванной комнате.

На месте происшествия работала следственно-оперативная группа. Эксперты обнаружили на теле 51-летней хозяйки квартиры признаки насильственной смерти. Проведенными мероприятиями сотрудники полиции установили, что к убийству женщины причастен ее знакомый, ранее судимый 28-летний львовянин. Кроме того, он похитил из квартиры ее вещи на общую сумму более 100 000 гривен.

Злоумышленнику полицейские сообщили о подозрении в совершении преступлений, предусмотренных ч.2 ст.115 (умышленное убийство) и ч.3 ст.185 (кража) Уголовного кодекса Украины. Ему грозит от десяти до пятнадцати лет лишения свободы или пожизненное заключение. Решается вопрос об избрании меры пресечения.

Продолжается досудебное расследование.

Автор: Тетяна Костенко