STATUS QUO

коклюш, малыш, реанимация

У львівську лікарню госпіталізували немовля з кашлюком

До реанімації львівської інфекційної лікарні потрапило немовля з кашлюком. За останній тиждень в лікарню госпіталізували восьмеро маленьких дітей з цим захворюванням. Про це повідомляє ZAXID.NET

У реанімаційному відділенні Львівської обласної інфекційної лікарні вже п'ятий день перебуває немовля зі Сколівського району, якому всього 25 днів від появи на світ. Лікарі діагностували кашлюк. Хлопчик не мав щеплення від цього захворювання, бо перше щеплення від кашлюка роблять лише у два місяці.

За словами завідувача реанімаційного відділення лікарні Віктора Токарєва, малюк заразився кашлюком від старшого брата. Останнім часом знову побільшало хворих дітей з кашлюком. За останній тиждень лише до інфекційної лікарні Львова госпіталізували восьмеро дітей з таким діагнозом. Серед них є і немовлята, яким всього кілька місяців. Переважна більшість з них не мала щеплення від кашлюка.

За словами лікарів, кашлюк – це дуже підступне й небезпечне захворювання. Сильні спазматичні напади кашлю, які характерні для цієї недуги, можуть призвести до затримки дихання, негативно впливають вони і на серцево-судинну систему. Найнебезпечніше захворювання для дітей до року, бо від нестачі кисню вони задихаються, можуть посиніти. Тому при перших проявах нападів кашлю слід відразу звернутися до лікаря.


В реанимацию львовской инфекционной больницы попал младенец с коклюшем. За последнюю неделю в больницу госпитализировали восемь маленьких детей с этим заболеванием. Об этом сообщает ZAXID.NET

В реанимационном отделении Львовской областной инфекционной больницы уже пятый день находится младенец со Сколевского района, которому всего 25 дней от появления на свет. Врачи диагностировали коклюш. Мальчик не имел прививки от этого заболевания, потому что первую прививку от коклюша делают только в два месяца.

По словам заведующего реанимационного отделения больницы Виктора Токарева, малыш заразился коклюшем от старшего брата. В последнее время стало больше заболевших детей с коклюшем. За последнюю неделю только в инфекционную больницу Львова госпитализированы восемь детей с таким диагнозом. Среди них есть и младенцы, которым всего несколько месяцев. Подавляющее большинство из них не имела прививки от коклюша.

По словам врачей, коклюш - это очень коварное и опасное заболевание. Сильные спазматические приступы кашля, которые характерны для этой болезни, могут привести к задержке дыхания, негативно влияют они и на сердечно-сосудистую систему. Самое опасное заболевание для детей до года, потому что от недостатка кислорода они задыхаются, могут посинеть. Поэтому при первых проявлениях приступов кашля следует сразу обратиться к врачу.

Автор: Тетяна Костенко