STATUS QUO

Городок, канализация, проект

У Городку каналізують цілий район

У Городку до кінця 2019 року каналізують міський район за 9 млн грн. Про це повідомляє видання "Наші гроші. Львів", посилаючись на систему Prozorro.

Городоцька міська рада підписала договір з ТОВ "Будгарант Групп" на 8,84 млн грн. з прокладання каналізації. Йдеться про такі вулиці Городка,  як Підгір’я, Дорошенка, Шашкевича, Хоткевича, Окружну та низку прилеглих, на яких проводитимуть роботи з встановлення побутової та дощової каналізації.

Згідно з технічним завданням, переможець розкопає траншеї та прокладе трубопроводи загальною довжиною понад 1,8 км, нанесе антикорозійну ізоляцію та встановить дощоприймальні колодязі. Роботи планують завершити до кінця 2019 року.

Очікувана вартість закупівлі становила 10,4 млн грн. В результаті відкритих торгів ціна зменшилась на 17%. Попри те, що троє учасники торгів – переможець ТОВ "Будгарант Групп", ТОВ "Компанія Комунальник" та ПАТ "Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1" – не торгувались. Найдешевшою пропозицією була ціна 8,84 млн грн від "Будгарант Групп".


В Городке до конца 2019 года катализируют городской район за 9 млн грн. Об этом сообщает издание "Наши деньги. Львов", ссылаясь на систему Prozorro.

Городецкая городской совет подписал договор с ООО "Будгарант Групп" на 8,84 млн грн. по прокладке канализации. Речь идет о таких улицы Городка, как Подгорье, Дорошенко, Шашкевича, Хоткевича, Окружную и ряд прилегающих, на которых будут проводить работы по установке бытовой и дождевой канализации.

Согласно техническому заданию, победитель раскопает траншеи и проложит трубопроводы общей протяженностью более 1,8 км, нанесет антикоррозийную изоляцию и установит дождеприемные колодцы. Работы планируют завершить до конца 2019 года.

Ожидаемая стоимость закупки составила 10,4 млн грн. В результате открытых торгов цена уменьшилась на 17%. Несмотря на то, что трое участники торгов - победитель ООО "Будгарант Групп", ООО "Компания Коммунальник" и ОАО "Львовское специализированное строительно-монтажное управление №1" - не торговались. Самым дешевым предложением была цена 8,84 млн грн. от "Будгарант Групп" .

Автор: Тетяна Костенко