STATUS QUO

непогода, без света, Львовоблэнерго

Негода знеструмила 11 населених пунктів області

Унаслідок негоди з 14:00 до 15:00 13 липня на території області без електропостачання залишилось 11 населених пунктів у 4 районах області. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

За словами т.в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації Олександра Харчука, основною причиною порушень в системах електропостачання є спрацювання апаратури захисту на лініях 0,4  кВ.

Для ліквідації пошкоджень в системах електропостачання населених пунктів області залучено аварійні бригади ПрАТ "Львівобленерго".


Из-за непогоды с 14:00 до 15:00 13 июля на территории области без электроснабжения осталось 11 населенных пунктов в 4 районах области. Об этом сообщает пресс-служба Львовской облгосадминистрации.

По словам и.о. директора департамента по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации Александра Харчука, основной причиной нарушений в системах электроснабжения является срабатывания аппаратуры защиты на линиях 0,4 кВ.

Для ликвидации повреждений в системах электроснабжения населенных пунктов области привлечены аварийные бригады АО "Львовоблэнерго".

Автор: Тетяна Костенко