STATUS QUO

Дрогобыч, вор, залез в квартиру, хозяин был в ванной

На Дрогобиччині крадій заліз у квартиру, поки власник був у ванній

На Дрогобиччині впіймали серійних крадіїв "на гарячому", коли власник квартири був у ванній. Про це повідомляє Інформаційний портал Дрогобицького району "Дрогобиччина – новини краю". 

Як інформують у відділі комунікації поліції Львівської області, вчора,11 липня у Трускавецьке відділення поліції зателефонував 27-річний місцевий мешканець. Чоловік повідомив, що у його квартиру надокучливо дзвонить невідомий чоловік, якого він сфотографував у дверне вічко.

Дверей незнайомцю власник квартири не відчинив, а коли той перестав дзвонити, пішов у ванну. Через кілька хвилин чоловік вийшов з ванни та побачив у кімнаті незнайомця, котрий пакував його особисті речі у пакети. Побачивши господаря, зловмисник кинувся втікати, проте у під’їзді його та спільницю затримали поліцейські, які саме прибули для перевірки повідомлення.

У ході розслідування правоохоронці встановили, що 33-річний львів’янин проник у квартиру, відчинивши замок на вхідних дверях відмичкою. З помешкання крадій встиг винести гаманець господаря з грошима у сумі більш ніж 600 гривень та ноутбук ASUS. Його спільниця, 32-річна мешканка міста Стебник, увесь цей час стояла на сторожі в під’їзді будинку.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження. Зловмисникам загрожує позбавлення волі до шести років. Крім цього, встановлено, що крадії причетні до щонайменше п’яти квартирних крадіжок, скоєних у Трускавці та у Дрогобичі.


На Дрогобиччине поймали серийных воров "на горячем", когда владелец квартиры был в ванной. Об этом сообщает Информационный портал Дрогобычского района "Дрогобиччина - новости края". 

Как информируют в отделе коммуникации полиции Львовской области, вчера, 11 июля в Трускавецкое отделение полиции позвонил 27-летний местный житель. Мужчина сообщил, что в его квартиру назойливо звонит неизвестный мужчина, которого он сфотографировал в дверной глазок.

Дверей владелец квартиры не открыл, а когда тот перестал звонить, пошел в ванную. Через несколько минут мужчина вышел из ванны и увидел в комнате незнакомца, который укладывал его личные вещи в пакеты. Увидев хозяина, злоумышленник бросился бежать, однако в подъезде его и сообщницу задержали полицейские, как раз прибывшие для проверки сообщения.

В ходе расследования правоохранители установили, что 33-летний львовянин проник в квартиру, открыв замок на входной двери отмычкой. Из помещения вор успел вынести кошелек хозяина с деньгами в сумме более 600 гривен и ноутбук ASUS. Его сообщница, 32-летняя жительница города Стебник, все это время стояла на страже в подъезде дома.

По данному факту открыто уголовное производство. Злоумышленникам грозит лишение свободы до шести лет. Кроме этого, установлено, что воры причастны к не менее пяти квартирным кражам, совершенных в Трускавце и Дрогобыче.

Автор: Тетяна Костенко