STATUS QUO

трамвай №2, Сыхов

Трамвай № 2 відновить маршрут на Сихів у п'ятницю

Трамвай № 2 відновить маршрут на Сихів у п'ятницю. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як пояснили у ЛКП "Львівелектротранс", роботи із заміни кабеля на електричній підстанції № 13 (поблизу Академії мистецтв). сьогодні до кінця дня будуть завершені, і вже від завтра трамвай № 2 курсуватиме до кінотеатру ім. О.Довженка на Сихів.

"Цього тижня сталося пошкодження кабеля на електричній підстанції біля Академії мистецтв. Це стара підстанція, яка діяла ще задовго до будівництва трамвайної лінії на Сихів. Зараз тривають роботи по заміні кабеля, який вийшов з ладу. Завтра плануємо відновити рух трамваю № 2 на Сихів, до кінотеатру ім. О. Довженка", - розповіли у ЛКП "Львівелектротранс".

Нагадаємо, з 1 квітня, на час реконструкції вул. Мечникова – вул. Личаківська, трамвая №2 курсує за маршрутом: вул. Коновальця - вул. Мельника - вул. Чупринки - вул. Коперника - вул. Дорошенка - пл. Митна - вул. Франка – Академія Мистецтв – Стадіон "Україна" - вул. Угорська - ринок Шувар - дитяча поліклініка - кінотеатр Довженка та у зворотньому напрямку.


Трамвай № 2 восстановит маршрут на Сыхов в пятницу. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как пояснили в ЛКП "Львовэлектротранс", работы по замене кабеля на электрической подстанции № 13 (возле Академии искусств) сегодня до конца дня будут завершены, и уже завтра трамвай № 2 будет курсировать до кинотеатра им. А.Довженко на Сыхов.

"На этой неделе произошло повреждение кабеля на электрической подстанции у Академии художеств. Это старая подстанция, которая действовала еще задолго до строительства трамвайной линии на Сыхов. Сейчас ведутся работы по замене кабеля. Завтра планируем восстановить движение трамвая № 2 на Сыхов, до кинотеатра им. А. Довженко", - рассказали в ЛКП" Львовэлектротранс ".

Напомним, с 1 апреля, на время реконструкции ул. Мечникова - ул. Лычаковская, трамвая №2 курсирует по маршруту: ул. Коновальца - ул. Мельника - ул. Чупрынки - ул. Коперника - ул. Дорошенко - пл. Таможенная - ул. Франко - Академия Искусств - Стадион "Украина" - ул. Угорская - рынок Шувар - детская поликлиника - кинотеатр Довженко и в обратном направлении.

Автор: Тетяна Костенко