STATUS QUO

розыск, грабитель, Сыхов

Грабіжник на місці нападу залишив фото: поліція просить упізнати

Поліція просить допомогти упізнати людину на фотографії, яку грабіжник залишив під час нападу 3 квітня 2017 року в Сихівському районі Львова. Про це повідомляє співробітник Головного управління Нацполіції у Львівській області у групі “Варта 1”

“Встановлюються дані невідомих чоловіків, які 3 квітня 2017 року, можливо, вчинили грабіж в Сихівському районі м. Львова. Під час нападу на місці події виявлено фотографію. Особа на фото потерпілому подібна злочинцю, який вчинив напад. Кому відома будь-яка інформація про місцеперебування або інші дані, просимо повідомити за тел. 0673702388 Сергій. Будем вдячні за будь-яку інформацію (анонімність гарантуємо )”, - зазначив співробітник поліції.


Полиция просит помочь опознать человека на фотографии, которую грабитель оставил при нападении 3 апреля 2017 года в Сыховском районе Львова. Об этом сообщает сотрудник Главного управления Нацполиции во Львовской области в группе "Варта 1"

"Устанавливаются данные неизвестных мужчин, которые 3 апреля 2017 года, возможно, совершили грабеж в Сыховском районе. Во время нападения на месте происшествия обнаружена фотография. Лицо на фото пострадавшему похожа на преступника, совершившего нападение. Кому известна любая информация о местонахождении или другие данные, просим сообщить по тел. 0673702388 Сергей. Будем благодарны за любую информацию (анонимность гарантируем) ", - отметил сотрудник полиции.

Автор: Тетяна Костенко