STATUS QUO

Місто планує добудувати школи в Рудно та в Брюховичах

Місто планує добудувати школи в Рудно та в Брюховичах. Торік у Рудно коштами міського бюджету Львова відкрили сучасний Центр надання адміністративних послуг та облаштували нову амбулаторію. Цьогоріч же місто планує добудувати тут школу. Про це під час години запитань до міського голови на засіданні сесії міськради розповів мер Львова Андрій Садовий.

«Хто з вас бачив поліклініку і ЦНАП в Рудно? Вони перфектні. Тут велика заслуга депутата Ольги Посипанко. Голова громади просив мене сказати публічно про депутатів, які говорять, що люблять населений пункт, але коли є питання про виділення коштів на Рудно, то Посипанко голосує „за“, а інші депутати не голосують. Зате потім ходять і говорять людям, що вони голосували і це їхня заслуга. У Рудно багато треба ще зробити, і це буде зроблено. Я дав доручення п. Зубачу і п. Маруняк, бо школу треба добудувати, хоча є проблема з фінансуванням. Думаю, цього року ми відкриємо школу в Брюховичах. Жодних зупинок фінансування не було і нема. 25 млн грн на Винники пішло, 1 млн грн на Рудно — також. Треба думати, як зробити, у цих непростих умовах», — зазначив міський голова.

Нагадаємо, Львів чимало коштів за останні роки скерував у розвиток інфраструктури м. Винники, смт Брюховичі та смт Рудно, зокрема — у каналізування, ремонти закладів навчання й медицини, будівництво й відкриття закладів, що спрощують процес отримання адміністративних послуг місцевим мешканцям.