STATUS QUO

У Львові стартував проект "Ніч у Львові"

До 14 листопада у Львові проходитиме "Ніч у Львові", яка стартувала в ніч з 11 на 12 листопада. Про це повідомили у Львівській міській раді. Це вже традиційний промоційно-туристичний проект "Ніч у Львові", під час якого вночі замки, храми, музеї та інші культурні й духовні заклади відкриють свої двері для відвідувачів.

В ніч з 12 на 13 листопада і з 13 на 14 листопада на жителів та гостей міста чекатимуть чимало різноманітних атракцій, екскурсій, серед яких кожен зможе обрати щось на свій смак.

Вже традиційно, працюватиме Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла, будуть екскурсії бічними навами хорів та підземеллями Гарнізонного храму.

Окрім того, хедлайнером цьогорічної "Ночі у Львові" є Олеський замок. "Ми вперше відкриваємо Олеський замок, в який організовується візити. О 16:30 год. від Порохової вежі гості та мешканці міста матимуть змогу проїхати автобусами до Олеського замку. Там на гостей чекатимуть і екскурсії, і частування", - розповіли у міськраді Практично усі музеї міста працюватимуть в цей час до 00:00 год.

Вперше відбудеться флуоресцентна виставка картин у підвалах Ратуші. Протягом трьох днів на жителів та гостей міста очікує близько 100 подій.


До 14 ноября во Львове пройдет "Ночь во Львове" которая стартовала в ньочь с 11 на 12 ноября. Об этом сообщили во Львовском городском совете. Это уже традиционный рекламный туристический проект "Ночь во Львове», во время которого ночью замки, храмы, музеи и другие культурные и духовные учреждения откроют свои двери для посетителей.

В ночь с 12 на 13 ноября и с 13 на 14 ноября на жителей и гостей города ждут множество разнообразных достопримечательностей, экскурсий, среди которых каждый сможет выбрать что-то на свой вкус. Уже традиционно, будет работать Гарнизонный храм святых апостолов Петра и Павла, будут экскурсии боковыми навами хоров и подземельями Гарнизонного храма. Кроме того, хедлайнером нынешней "Ночи во Львове" является Олеский замок. "Мы впервые открываем Олеский замок, в который организуется визиты.

В 16:30 . От Пороховой башни гости и жители города смогут проехать автобусами в Олесский замок. Там гостей ждут и экскурсии, и угощение", - рассказали в горсовете Практически все музеи города будут работать в это время 00:00 ч. Впервые состоится флуоресцентная выставка картин в подвалах Ратуши.

В течение трех дней жителей и гостей города ожидает около 100 событий.