STATUS QUO

студент, общежитие, кража

У Львові студент обікрав гуртожиток

У Львові студент вишу причетний до крадіжок з кімнат гуртожитку. 22-річному хмельничанину загрожує від трьох до шести років позбавлення волі. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Сихівський відділ поліції на початку січня звернувся студент вишу, мешканець одного з гуртожитків. Хлопець повідомив, що, повернувшись з канікул, він виявив відсутність золотих виробів, телевізора та інших особистих речей, які знаходились в кімнаті.

Ще одна заява надійшла від мешканця цього ж гуртожитку, який також повідомив, що впродовж зимових канікул з кімнати зникли його особисті речі, в томі числі ноутбук, мікрохвильова піч та мультиварка.

Працівники сектору кримінальної поліції встановили, що до скоєння злочинів причетний 22-річний уродженець Хмельницької області, студент вишу та мешканець гуртожитку, який тривалий час переховувався від поліції. Він, пошкодивши замки дверей, проник у приміщення та скоїв крадіжки, а згодом усе викрадене здав у ломбард. Речові докази правоохоронці частково вилучили.

Оперативники 9 вересня встановили місцезнаходження зловмисника, після чого слідчі повідомили йому про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Хмельничанину загрожує від трьох до шести років позбавлення волі.

Триває досудове розслідування.


Во Львове студент вуза причастен к кражам из комнат общежития. 22-летнему хмельничанин грозит от трех до шести лет лишения свободы. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Сыховский отдел полиции в начале января обратился студент вуза, житель одного из общежитий. Парень сообщил, что, вернувшись с каникул, он обнаружил отсутствие золотых изделий, телевизора и других личных вещей, которые находились в комнате.

Еще одно заявление поступило от жителя этого же общежития, который также сообщил, что в течение зимних каникул из комнаты исчезли его личные вещи, в томе числе ноутбук, микроволновая печь и мультиварка.

Работники сектора криминальной полиции установили, что к совершению преступлений причастен 22-летний уроженец Хмельницкой области, студент вуза и житель общежития, долгое время скрывавшийся от полиции. Он, повредив замки дверей, проник в помещение и совершил кражи, а впоследствии все похищенное сдал в ломбард. Вещественные доказательства правоохранители частично изъято.

Оперативники 9 сентября установили местонахождение злоумышленника, после чего следователи сообщили ему о подозрении в совершении преступления, предусмотренного ч.3 ст.185 (кража) Уголовного кодекса Украины. Хмельничанин грозит от трех до шести лет лишения свободы.

Продолжается досудебное расследование.

Автор: Тетяна Костенко