STATUS QUO

акция, фурЫ, протест

На Львівщині протестували водії фур

У четвер, 12 вересня, водії фур влаштували мирну акцію протесту на об'їзній дорозі Львова. Водії вимагають вирішити проблему з отриманням дозволів на міжнародні перевезення. Про це повідомляє ZAXID.NET

Шлях колони пролягав по об'їзній дорозі Львова, за маршрутом: "Епіцентр" вул. Городоцька – с. Гамаліївка і в зворотному напрямку. Акція розпочалася об 11:00.

"Організатором акції є Громадська організація "Міжнародні автомобільні перевізники України". Мирна акція буде проводитися у формі проїзду автомобільної колони. Мета заходу: привернення уваги органів влади, бізнесу та суспільства до геноциду вантажних перевізників (проблема отримання дозволів на міжнародні перевезення). Орієнтовна кількість транспортних засобів – 50-100 вантажних автомобілів", – повідомили організатори.

За словами учасників акції, їм для нормальної роботи в день необхідно близько 500 транзитних і універсальних дозволів.

"Дозволів стало ще менше, і наразі немає інформації про виділення польською стороною якихось додаткових квот. Якщо ще тиждень тому видавали по 100 дозволів у день, то на сьогоднішній день видають таку саму кількість два рази на тиждень – у суботу і в середу", – пояснив Володимир Михалевич, голова ГО "Міжнародні автомобільні перевізники України".

За інформацією організаторів, проведення мирної акції не потребує перекриття дорожнього руху та не створить особливих перешкод для руху інших транспортних засобів. Заплановано, що акція триватиме до 16:00.

Проте, як повідомили у прес-службі Патрульної поліції Львівщини, через рух колони все ж є незначне ускладення руху на ділянці від давидівського моста до винниківського мосту.

Довідка. На початку серпня на Львівщині близько 200 водіїв вантажівок перекрили трасу Київ – Чоп на знак протесту проти обмеження у видачі дозволів на транспортні перевезення. У кінці серпня міжнародні перевізники Львівщини виступили із заявою "Нова влада має нас почути", у якій просили вирішити проблему дефіциту дозволів на перетин кордону. Адже через відсутність достатньої кількості дозволів українські перевізники змушені тижнями стояти у чергах, очікуючи на перепустку. Через це вони отримують штрафи за невчасну доставку.


В четверг, 12 сентября, водители фур устроили мирную акцию протеста на объездной дороге Львова. Водители требуют решить проблему с получением разрешений на международные перевозки. Об этом сообщает ZAXID.NET

Путь колонны пролегал по объездной дороге Львова, по маршруту: "Эпицентр" ул. Городоцкая - с. Гамалеевка и в обратном направлении. Акция началась в 11:00.

"Организатором акции является Общественная организация "Международные автомобильные перевозчики Украины". Мирная акция будет проводиться в форме проезда автомобильной колонны. Цель мероприятия: привлечение внимания органов власти, бизнеса и общества к геноциду грузовых перевозчиков (проблема получения разрешений на международные перевозки). Ориентировочное количество транспортных средств - 50-100 грузовых автомобилей", - сообщили организаторы.

По словам участников акции, им для нормальной работы в день необходимо около 500 транзитных и универсальных разрешений.

"Разрешений стало еще меньше, и пока нет информации о выделении польской стороной каких-либо дополнительных квот. Если еще неделю назад выдавали по 100 разрешений в день, то на сегодняшний день выдают такое же количество два раза в неделю - в субботу и в среду", - пояснил Владимир Михалевич, председатель ОО "Международные автомобильные перевозчики Украины".

По информации организаторов, проведение мирной акции не требует перекрытия дорожного движения и не создаст особых препятствий для движения других транспортных средств. Планируется, что акция продлится до 16:00.

Однако, как сообщили в пресс-службе патрульной полиции Львовщины, через движение колонны все же есть незначительное осложнение движения на участке от Давыдовского моста до Винниковского моста.

Справка. В начале августа на Львовщине около 200 водителей грузовиков перекрыли трассу Киев - Чоп в знак протеста против ограничения в выдаче разрешений на транспортные перевозки. В конце августа международные перевозчики Львовщины выступили с заявлением "Новая власть нас услышать", в которой просили решить проблему дефицита разрешений на пересечение границы. Ведь из-за отсутствия достаточного количества разрешений украинские перевозчики вынуждены неделями стоять в очередях, ожидая пропуск. Из-за этого они получают штрафы за несвоевременную доставку.

Автор: Тетяна Костенко