STATUS QUO

конопля, огород

На Львівщині виявили город із коноплею

Кущі нарковмісних рослин працівники Пустомитівського відділу поліції виявили на присадибній ділянці в одному з сіл району в рамках проведення операції “Мак”.

10 вересня працівники Пустомитівського відділу поліції в рамках проведення комплексної оперативно-профілактичної операції під умовною назвою “Мак” виявили на присадибній ділянці в одному з сіл району посів конопель.

Правоохоронці вилучили та скерували на експертизу 29 кущів нарковмісних рослин. Встановлено, що коноплі були посіяні власником ділянки, котрий раніше вже притягувався до відповідальності за скоєння подібних злочинів.

Нагадуємо, відповідно до ст.310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України, за незаконний посів або вирощування снотворного маку в кількості від 100 до 500 рослин, а також конопель у кількості від 10 до 50 рослин, передбачена відповідальність у вигляді штрафу до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років. За незаконний посів або вирощування снотворного маку в кількості 500 і більше рослин або конопель у кількості понад 50 рослин передбачено покарання - позбавлення волі на строк від трьох до семи років.


Кусты наркосодержащих растений работники Пустомытовского отдела полиции обнаружили на приусадебном участке в одном из сел района в рамках проведения операции "Мак".

10 сентября работники Пустомытовского отдела полиции в рамках проведения комплексной оперативно-профилактической операции под условным названием "Мак" обнаружили на приусадебном участке в одном из сел района посев конопли.

Правоохранители изъяли и направили на экспертизу 29 кустов наркосодержащих растений. Установлено, что коноплю посеял владелец участка, который ранее уже привлекался к ответственности за совершение подобных преступлений.

Напоминаем, согласно ст.310 (посев или выращивание снотворного мака или конопли) Уголовного кодекса Украины, за незаконный посев или выращивание снотворного мака в количестве от 100 до 500 растений, а также конопли в количестве от 10 до 50 растений, предусмотрена ответственность в виде штрафа до 50 необлагаемых минимумов доходов граждан или ареста на срок до 6 месяцев, или ограничение свободы на срок до 3 лет. За незаконный посев или выращивание снотворного мака в количестве 500 и более растений или конопли в количестве более 50 растений предусмотрено наказание - лишение свободы на срок от трех до семи лет

Автор: Тетяна Костенко