STATUS QUO

У Львові просять ліквідувати залізничний переїзд

Відремонтувати вулицю Зелену та при можливості ліквідувати залізничний переїзд на перехресті вулиць Дж. Вашингтона та Зеленої просять у петиції, що зареєстрована в Єдиній системі місцевих петицій. 

Автор петиції Іван Федорич зазначає, що фото зробив відомий блогер у 2014 році, проте велодоріжка в такому ж стані у 2019-му. Тому він вимагає:

  1. Завершити велодоріжку на Зеленій (особливо від Сихівського моста до кільця Луганської)
  2. Облаштувати світлофор на перехресті Зубрівська – Зелена, оскільки це перехрестя є небезпечним для водіїв та пішоходів, особливо дітей, які щодня ходять у школу з Пирогівки.
  3. Подбати за озеленення вулиці
  4. При можливості ліквідувати залізнодорожний переїзд на перехресті Дж. Вашиншгтона - Зеленої - покриття біля нього завжди жахливе і це сповільнює рух
  5. Відремонтувати хідники, які є в жахливому стані, особливо в районі від Сихівського моста до кільця Луганської.

Станом на 12 серпня петицію підписали 69 осіб з 500 необхідних.


Отремонтировать улицу Зеленую и по возможности ликвидировать железнодорожный переезд на перекрестке улиц Дж. Вашингтона и Зеленой просят в петиции, которая зарегистрирована в Единой системе местных петиций

Автор петиции Иван Федорыч отмечает, что фото сделал известный блоггер в 2014 году, однако велодорожка в таком же состоянии в 2019 году. Поэтому он требует:

  1. Завершить велодорожку на Зеленой (особенно от Сыховского моста до кольца Луганской)
  2. Обустроить светофор на перекрестке Зубровская - Зеленая, поскольку этот перекресток является опасным для водителей и пешеходов, особенно детей, которые ежедневно ходят в школу с Пироговки.
  3. Позаботиться об озеленении улицы
  4. По возможности ликвидировать железнодорожный переезд на перекрестке Дж. Вашиншгтона - Зеленой - покрытие у него всегда ужасное и это замедляет движение
  5. Отремонтировать тротуары, которые в ужасном состоянии, особенно в районе от Сыховского моста до кольца Луганской.

По состоянию на 12 августа петицию подписали 69 человек из 500 необходимых.