STATUS QUO

У Львові невідомі підпалили офіс страхової компанії

У Львові поліцейські розслідують обставини виникнення пожежі в офісі страхової компанії. Як попередньо встановили правоохоронці, причиною пожежі міг бути підпал. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Сьогодні, 12 липня, близько 3.35 в офісні однієї з страхових компаній, розташованої на вулиці Рилєєва у Львові, сталась пожежа.

На місці події працювала слідчо-оперативна група Галицького відділу поліції та працівники інших служб. Пожежу було локалізовано, потерпілих немає.

Як попередньо встановили правоохоронці, причиною займання та пожежі у приміщенні міг бути підпал. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.194 (умисне знищення або пошкодження майна) КК України. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від трьох до десяти років.

Проводиться досудове розслідування, призначено експертизи, поліцейські встановлюють особи зловмисників, причетних до скоєння кримінального правопорушення.


Во Львове полицейские расследуют обстоятельства возникновения пожара в офисе страховой компании. Как предварительно установили правоохранители, причиной пожара мог быть поджог. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Сегодня, 12 июля, около 3.35 в офисе одной из страховых компаний, расположенном на улице Рылеева во Львове, произошел пожар.

На месте происшествия работала следственно-оперативная группа Галицкого отдела полиции и работники других служб. Пожар был локализован, пострадавших нет.

Как предварительно установили правоохранители, причиной возгорания и пожара в помещении мог быть поджог. По данному факту открыто уголовное производство по ч.2 ст.194 (умышленное уничтожение или повреждение имущества) УК Украины. Санкция статьи предусматривает наказание - лишение свободы на срок от трех до десяти лет.

Проводится досудебное расследование, назначены экспертизы, полицейские устанавливают личности злоумышленников, причастных к совершению уголовного преступления.