STATUS QUO

У пункті пропуску Рава-Руська виявили контрабандистку

Співробітники Служби безпеки України блокували на Львівщині канал контрабанди іноземних лікарських засобів із вмістом психотропних та наркотичних речовин, які львів'янка ввозила на територію України з однієї з європейських країн. Про це повідомляє прес-служба СБУ у Львівській області.

Оперативники спецслужби у пункті пропуску "Рава-Руська" Львівської митниці виявили та вилучили майже триста пігулок не сертифікованих в Україні лікарських засобів. У складі препаратів міститься речовина псевдоефедрин, який використовується наркоділками для виготовлення психотропної речовини метамфетамін в лабораторних умовах.

Лікарські засоби, придбані на замовлення "клієнтів", мешканка Львова перевозила автобусним рейсом міжнародного сполучення. Вона сховала наркотичні препарати в багажі серед особистих речей, з приховуванням від митного оформлення. За інформацією спецслужби, такі "рейси" жінка робила регулярно протягом тривалого періоду часу.

Вилучені препарати направлені на експертизу, після проведення якої буде вирішено питання щодо оголошення особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 305 Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії.

25f5f47f4d5baa94d1215392bd095c9d.md.jpg cd69740695988960e06e451e00c845a3.md.jpg 57a326ce98f6c52d72567c57179749bc.md.jpg 38cbd4a464db2245026332c9fe7b6de1.md.jpg

Сотрудники Службы безопасности Украины блокировали на Львовщине канал контрабанды иностранных лекарственных средств с содержанием психотропных и наркотических веществ, которые львовянка ввозила на территорию Украины из одной из европейских стран. Об этом сообщает пресс-служба СБУ во Львовской области.

Оперативники спецслужбы в пункте пропуска "Рава-Русская" Львовской таможни обнаружили и изъяли почти триста пилюль не сертифицированных в Украине лекарственных средств. В составе препаратов содержится вещество псевдоэфедрин, который используется наркодельцами для изготовления психотропного вещества метамфетамин в лабораторных условиях.

Лекарственные средства, приобретенные на заказ "клиентов", жительница Львова перевозил автобусным рейсом международного сообщения. Она спрятала наркотические препараты в багаже ​​среди личных вещей, с сокрытием от таможенного оформления. По информации спецслужбы, такие "рейсы" женщина делала регулярно в течение длительного периода времени.

Изъятые препараты направлены на экспертизу, после проведения которой будет решен вопрос об объявлении лицу о подозрении в совершении уголовного преступления, предусмотренного ст. 305 Уголовного кодекса Украины.

Продолжаются следственные действия.