STATUS QUO

Три тролейбусні маршрути у Львові змінять рух

Тролейбусні маршрути № 5, № 11 та № 24 змінять рух із 14 липн у зв'язку з заміною контактної мережі.

Як повідомили у ЛКП "Львівелектротранс", у зв’язку із початком проведення робіт із заміни контактної мережі на вулиці Шота Руставелі, тролейбусні маршрути № 5, № 11 та № 24 не курсуватимуть впродовж 14 — 15 липня.

"Згідно розпорядження керівника служби руху ЛКП "Львівелектротранс", тролейбус № 24 після 15 липня курсуватиме за зміненим маршрутом: Автовокзал — "Стрийський ринок" — пр. Червоної Калини (Санта Барбара).

У цей же час тролейбусний маршрут № 5 не курсуватиме до закінчення робіт із реконструкції вулиці Шота Руставелі, яка триватиме до 1 жовтня 2018 року.

Також на час проведення будівельних робіт, тролейбусний маршрут № 11 курсуватиме за дещо скороченим маршрутом — від кільця не перетині вулиць Зелена — Луганська до Сихівського кладовища. Для цього служба енергогосподарства ЛКП "Львівелектротранс" облаштує можливість додаткового розвороту на кільці "Зелена — Луганська", — повідомив Іван Бондар, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП "Львівелектротранс".


Троллейбусные маршруты № 5, № 11 и № 24 изменят движение с 14 июля в связи с заменой контактной сети.

Как сообщили в ЛКП "Львовэлектротранс", в связи с началом проведения работ по замене контактной сети на улице Шота Руставели, троллейбусные маршруты № 5, № 11 и № 24 не будут ходить в течение 14 - 15 июля.

"Согласно распоряжению руководителя службы движения ЛКП" Львовэлектротранс ", троллейбус № 24 после 15 июля будет курсировать по измененному маршруту Автовокзал - "Стрыйский рынок" - пр. Красной Калины (Санта Барбара).

В это же время троллейбусный маршрут № 5 не будет ходить до окончания работ по реконструкции улицы Шота Руставели, которая продлится до 1 октября 2018 года.

Также на время проведения строительных работ, троллейбусный маршрут № 11 будет курсировать по несколько сокращенным маршруту - от кольца не пересечении улиц Зеленая - Луганская к Сыховскому кладбищу. Для этого служба энергохозяйства ЛКП "Львовэлектротранс" обустроит возможность дополнительного разворота на кольце "Зеленая - Луганска", - сообщил Иван Бондарь, начальник отдела информации и связей с общественностью ЛКП "Львовэлектротранс".